Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arturstudent

Sex analny to ciężki grzech.

Polecane posty

Gość Arturstudent

Nie chcę was straszyć ale pragne powiedzieć że ci co sie dopuścili do sexu analnego będą tego żałować, mam znajomego księdza, sex analny to dewiacja , a nawet choroba psychiczna. radze tym co kiedys to robili iść czym prędzej sie wyspowiadać może wam Bog wybaczy , może was piekło czekać, sex analny to 100razy większy grzech niż masturbacja.Zapytajcie sie każdego księdza, mam nadzieje ze nieliczni to próbowali ale biada wam. Pozdrawiam was oszołomów i bezbożników , jak będziecie dalej tak żyć daleko nie zajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet jestes pojebany i to mocno , ze wypisujesz takie bzdury.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
powiedz nam co jest jeszcze grzechem???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksionc :)
Jestem księdzem wiec uklęknij gdy czytasz ten post. Anal to diableskie sztuczki. Wystrzegaj się anala bo zakosztujesz go w piekle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturstudent
ksionc ty się nie ciesz i nie naśmiewaj albowiem " ci co się wywyższają będą poniżani a ci co się poniżają będą wywyzszeni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamboleo
studiujesz teologię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkoopppp
Religijne podejście jest bardziej restrykcyjne, ale nie wyklucza miłości analnej. Według nauki chrześcijańskiej do współżycia może dochodzić tylko pomiędzy małżonkami. Jeśli jest ono przejawem ich miłości i zmierza w kierunku umacniania związku, a przyjmuje formę miłości greckiej to zgodne jest z najważniejszym przykazaniem - Przykazaniem Miłości. Radość seksu pochodzi od Boga i tak długo jak seks jest źródłem miłości, nie ma w sobie samolubnych i nieuczciwych pobudek to człowiek ma pełne prawo cieszyć się tą radością. Nie mają też podstaw podnoszone przez niektórych teologów uwagi, iż tylko seks zmierzający do poczęcia dziecka jest akceptowany przez Boga. Nigdzie w Piśmie Świętym nie ma takiego określenia. Tak samo na przykład pieszczoty piersi nie prowadzą do poczęcia, a nikt nie próbuje ich nazywać grzechem. Identycznie jest z pocałunkami, dopiero pocałunek z grzesznych pobudek, mający u swych źródeł grzech - jak pocałunek Judasza - jest zły. Ale pocałunek - jako przejaw miłości, czy próba dania radości i szczęścia drugiej osobie - jest w całym swoim pięknie dobry. Podsumowując: seks analny uprawiany przez kochających się małżonków, z pozytywnych pobudek i przyczyniający się do pogłębiania ich miłości jest dobry i nie powinien być traktowany jako grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska inkwizycja w Holand
co innego w średniowieczu gdzie "grzech przeciw naturze" niezależnie czy seks oralny, analny, homoseksualny czy zoofilia określane były sodomią i karane były śmiercią. Nie wiem czy seks analny między małżonkami byłby grzechem większym niż seks oralny czy ręczne zaspokajanie się, czy stosowanie prezerwatywy- gdyż marnowanie nasienie w celach poza prokreacyjnych jest grzechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffajffus
Dnia ‎27‎.‎09‎.‎2010 o 21:39, paulaner napisał:

Dopuszczanie ...i do kompa z netem to jeszcze większy grzech.

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×