Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WeNoTeRa

Eh... spotkałem się z kobietą poznaną przez internet i mnie olała

Polecane posty

Gość WeNoTeRa

Eh... mam dołek Zaczne od tego, ze mam bardzo słabe powodzenie u kobiet... w realu praktycznie nie poznaje ich, więc staram sie przez internet.. przez potral nasza-klasa.. udało mi się 'wyrwać' pewną laske.. pisaliśmy ze sobą przez 3 tygodnie, praktycznie codziennie.. do tego rozmawialiśmy przez skype (ja nie mam kamerki, włączałem tylko mikrofon) i przez telefon... oczywiscie wymienilismy sie fotkami.. widziała z 5 moich fotek, ja jej z 10 baaardzo atrakcyjna kobiet i.. 5 lat starsza, (ja mam 21) no ale jak mowila przez neta, nie przeszkadza jej to ze jestem młodszy w koncu spotkalismy sie na piwko.. a potem mielismy isc do kina ano wlasnie!!! TO BYL KOSZMAR spotkalismy sie .. ona mnie zobaczyła i dosłownie odrazu mówi do mnie, że ona za godzine musi wracac do domu :O mimo ze jeszcze pare godzin wczesniej umawialismy się na piwko i kino.. no ale ok, pogadalismy przy piwku i tak jak powiedziała po godzinie pojechała do domu zajebiscie mi sie spodobała ta laska... byłem zajarany potem wracam.. wchodze na gg.. a tu zero, nie ma wiadomosco od niej wiec sie odezwalem.. a ona mi odpisala "ze sory ale czuje sie przy mnie jak z młodszym bratem i nic z tego nie bedzie papa" KURWA ZAŁAMKA!!!!!!!!! ale jestem chujowy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewfsd
kobiety to szmaty, zapamietaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza i mądrzejsza
Nie poddawaj się!!! Gdzieś jest kobieta dla Ciebie. A to pewnie była nie ta... Porażki to też doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś naciągane że widziała 5
zdjęć i tak zwiała. Kłamałeś ze wzrostem? kup kamerkę to wydatek rzędu kilkudziesięciu zł a efekt lepszy niż zdjecia. Więc następnym razem może nie ucieknie. I nie umawiaj się na pierwszy raz do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauraaa88
ile masz wzrostu? Na tych zdjęciach byłeś choć podobny do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamca kłamca
To jeszcze nic :) Mi laska poznana na sympatii uciekła po 15 minutach, skasowała profil i zmieniła numer telefonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×