Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hawwa

Seks z młodszym... Plotki

Polecane posty

Gość hawwa

Mam 18 lat. Poszłam niedawno do łóżka z 15-latkiem. Dla mnie to była tylko jednorazowa przygoda, on chciał dalej się spotykać. On teraz się mści i rozpowiada wszystkim, że uprawialiśmy seks. Jak sobie z tym radzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój facet też jak baba
co sie przejmujesz, i tak pewnie mu nie uwierza a jak ciebie ktos zapyta to odpowiedz "chciałby!" i sklec jakas historyjke o tym ze on za toba łazi i chciałby własnie. a tak swoja droga... seks z 15latkiem? a rzyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz92
Trzeba było o tym pomyśleć, zanim się puściłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka_198 4
nie skacz na bańkę, bo nie trafisz. zresztą pęknie zanim dolecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Mariusz92: Wtedy nie wiedziałam, że to taki dupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hawwa nie martw sie nic , ja cie wyjebie i o wszystkim zapomnisz.Dzwon prosze i sie umowimy. 605 399 185. Czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spotykaj sie z nim dalej - przynajmniej beda gadac prawde o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym z takim szczylem nie mogla co on wie o tych sprawach. Przeciez to biologia w gimnazjum.. Filmy na redtube kształcą nie ma co. :-D nie mam nic przeciwko młodszym partnerom ale tym którzy maja lat 15 podziekuje.. Tak samo jesli chodzi o panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałam 18 lat to na starszych kolegów brata zerkałam. mineło 10 lat i nic mi nie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 25 czuje sie jak nastolatka a jednak z 15latkiem tego nie robie.. Haha. Dobre. Dziewczyno... Jesli to prawda to szczerze powiedziawszy zal mi Ciebie. Czy taki chłopiec umie zadbać o kobiete? O jej komfort psychiczny i fizyczny? Wątpię.. A to chyba jest bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Liczyłam na poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba było poważnie zastanowić się zanim poszłaś z gówniarzem. co mamy Ci teraz poradzić? żebyś poszła do niego i poprosiła aby przestał gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Teraz już za późno, nie da się cofnąć tego, że uprawiałam z nim seks. Nie wiedziałam, że jest tak niedojrzały, że będzie rozpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim odczuciu odpowiedziałan Ci jak najbardziej poważnie. Jesli sądzisz inaczej, przykro mi. No a powiedz czy zapewnił Ci ten komfort o którym wyżej wspomniałam. Czy bylo Ci dobrze. Czy czułaś sie dobrze? Czy byłaś pewna ze to bezpieczny seks? Ze nie wpadniecie. Zeby taki komfort dac kobiecie trzeba byc dojrzałym emocjonalnie. A przeciez to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Zabezpieczyliśmy się. Komfortu nie było, nie było mi dobrze. Między innymi dlatego nie chciałam kontynuować znajomości z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagryź zęby i wytrzymaj to gadanie. z czasem przestaną. przykra nauczka na przyszłość... głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie łudź sie ze przestanie. Bedzie mowil. Bedzie sie chwalił. Bo zaliczył! Ba! Nawet starsza! Co to nie on. Całe gimnazjum musi wiedzieć! A naprawde pewnie sie spuścił po dwoch minutach. Haha. Albo jakas durna prowokacja albo naprawde swedzialo Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgfhghg
o matko moj syn ma 15 lat,jakos sobie tego nie wyobrazam ze on seks by uprawial w tym wieku,on chyba jeszcze wlosow lonowych nie ma,dziewczyno opamietaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Wcięcie mam w talii: Szybko skończył, to prawda. Dlaczego z nim poszłam? Wydawał mi się jakiś taki wyjątkowy i czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za błędy trzeba płacić. Kazdy czlowiek o tym wie. Kazdy sie przekonuje i przekonywać sie bedzie. Ludzie gadają i przestaną. Niestety jest głupota jest kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DiscoDiva
Hawwa dostałaś jedną dobrą odpowiedź. konfabuluj kochana ile wlezie, a na przyszłość wybieraj starszych partnerów :) na cholerę Ci dzieciak? on jeszcze za 10 lat nie będzie za bardzo wiedział, jak to się robi z kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie szczescie ze ja to ja i swój rozum mam.. Byl czuły.. Haha. Mial dość koniobicia i wreszcie jakas mu dała. Byłaś nia Ty. No cóż. Wybaczcie mą dosłowność. A Ty wyluzuj. Czlowiek czasu nie cofnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Cóż, mam nadzieję że nie przylgnie do mnie etykietka dziewczyny lecącej na małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak on ci się wydawał "wyjątkowy i czuły? co podając ci długopis wasze dłonie się spotkały i to było TO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
Wcięcie mam w talii: Odkąd wszyscy wiedzą o tym, podrywa mnie kilku młodszych chłopaków, którzy liczą na to że z nimi popełnię ten sam błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hawwa
asda: Jak z nim rozmawiałam wydawał mi się bardzo dojrzały jak na swój wiek, to mnie w nim zaintrygowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×