Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zielona Jagoda

*******NOWY TOPIK dla mam z Anglii*******

Polecane posty

Gość Zielona Jagoda

witajcie 🌼 Wiem wiem,jest juz taki topik,lecz naprawde cieżko sie tam dostać skoro istnieje juz kupe czasu,trudno byłoby poznac te wszystkie dziewczyny,skoro piszą juz ze sobą od miesięcy/lat ;) dlatego zakładam nowy topik-zapraszam wszystkie mamy z Anglii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Jagoda
Cześć 🌼 Ja jestem ze wschodniego Londynu ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka1987
Hej ja Tez jestem z Londynu Co prawda mama zostane dopiero lada dzien... Termin na 30tego mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolty jesienny lisc..- mnie też cały czas ciągnie do tego miasta :) jakiś sentyment mam bo tam były Nasze "początki" :P ja ma synka 14 mies. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
Mama Natusi rodzic bede w Newham Hospital... do terminu zostalo juz tylko troszke..wiec zaczynam sie bac...Wczoraj odszedl mi czop...i czekam na rozwoj sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to szybciutko pójdzie teraz :) mi odszedł czop ok 10tej rano (taki juz ostateczny-z krwią) a wieczorkiem pojechalam do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
Mnie odszedl wczoraj o 7 rano i do teraz cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a siedzisz sobie i odpoczywasz czy raczej duzo sie ruszasz? jak mi odszedl czop to jeszcze pochodzilam sobie po schodach,na szybki spacer poszlam,-baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo duzo sie ruszalam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka1987
raczej normalnie funkcjonuje....nie chce na sile przyspieszac,...chociazby dlatego ze sie bardzo boje :) hehe a czy ktoras z Was rodzila moze w Newham General Hospital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×