Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tabaluga207

mokry kaszel, dziecko się dusi w nocy

Polecane posty

Moje dziecko miało jakiś czas temu tak zwaną duszność spoczynkową. Początkowo myślałem, że to może jakieś chwilowe problemy, ale po kilku dniach zaczęłam się niepokoić. Poczytałam trochę w Internecie i natknęłam się na ten tekst http://wylecz.to/pl/choroby/uklad-oddechowy/dusznosc-spoczynkowa-jakie-sa-przyczyny-problemow-z-oddychaniem.html Okazało się, że to może być astma. Poszłam do lekarza i rzeczywiście okazało się. Można powiedzieć, że szczęście w nieszczęściu, bo mogło być gorzej… W każdym razie, nie wyciągaj pochopnych wniosków, że to duszenie się w nocy jest spowodowane tylko kaszlem. Lepiej to zbadać u specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifuniaa
Jeżeli Wasze dziecko dopadają objawy przeziębienia, a przede wszystkim kaszel i ma powyżej 6 roku życia to polecam Sambucol Junior jest to syrop, ktorego dzialanie oparte jest na ekstrakcie z czarnego bzu jakiś czas temu moja córeczka miała takie same objawy o ktorych piszecie i wlasnie ten syrop okazal sie zlotym srodkiem. W kazdej aptece raczej jest dostepny i wcale nie jest drogi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×