Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaaaaaaa

nauka szycia

Polecane posty

Gość gość
Może jest więcej pań o takim zainteresowaniu,wiec podzielmy się wiedzą na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ara
mika90 - jak chcesz zzacząc smaa ogarniać to bez kogoś, kto cie najpierw nauczy cięzko, można się na pewno nauczyć droga prób i błędów, ale szkoda czasu i materiałów, a i tak będziesz amatorką. Ogarniuj sobie jakiś kurs. W Warszawie splot artystyczny takie organizuje o różnej tematyce - a to projektowanie ubioru, a to bielizny, wszystko z materiałami i zajęciami praktycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_90
Co to ten splot? jakaś szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika_90
Dzięki za namiar, wygląda naprawdę fajnie i ceny też widzę przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamedzia
ja chodzę cały czas do szkolaszycia.pl - w tym momencie na kurs dla początkujących, zaczęłam od kursu szycia dla mam. :) Świetna sprawa, uczą nas szycia ręcznego i na maszynie. Zerknij sobie na stronę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co… teraz właśnie trwają zapisy na kurs kroju i szycia w szkole www.studiosztuki.pl. Nauka odbywa się w małych grupach, więc myślę, że można łatwiej wszystko zrozumieć, nauczyciele chętniej pewnie podchodzą do konkretnych osób, żeby coś wytłumaczyć, jest tak bardziej indywidualnie. Zapisujemy się? Ja chyba się skuszę? Tym bardziej, że kurs jest podobno niedrogi, a w tej szkole uczą podobno sami specjaliści w swojej dziedzinie. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szycie jest fajne :) Ja bardzo lubię sobie czasami coś sama wyczarować, bo jest to jedyne i oryginalne. Lubię kupować materiały (no. od http://www.luxpol-bis.pl/) i planować co z nich uszyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keeejsi
Ja podobnie jak wyżej, bardzo, bardzo dużo się nauczyłam dzięki stornie przepisnaszycie.pl - bardzo, bardzo super jest prowadzona. Mnóśtwo porad, odpowiedzi na nurtujące pytania. Jeszcze wiecej wskazówek i inspiracji... dla mnei coś niesamowitego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaniaa
Taaak - przepisnaszycie.pl to rewelacyjnie prowadzona strona, dzięki której zajaralam się aż tak szyciem. DLa mnie rewelka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o naukę szycia to zdecydowanie najlepiej pójść na kurs. Nie są teraz takie drogie a można się nauczyć wiele lepiej niż z poradników czy filmików które mogą by ewentualnie jakimś uzupełnieniem. Kolejna rzecz to żeby zapatrzeć się w solidną maszynę jak te z Bosmann. Dodam tylko że solidna wcale nie musi oznaczać droga jak się niektórym wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veanka
Przy okazji doradzę Ci też dobry sklep, w którym bez trudu znajdziesz tkaniny dobrej jakości w niskich cenach. Mam na myśli https://www.craftfabric.pl/ - odkąd zaczęłam uczyć się szycia praktycznie tylko tam robię zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×