Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość amanda 1234567890

Strzepki Błony Dziewiczej

Polecane posty

Gość amanda 1234567890

Ostatnio podczas stosunku z moim partnerem odczułam straszny ból, poszłam do lekarza a on stwierdził, że po bokach wejścia do pochwy pozostały mi resztki błony dziewiczej i jak partner wszedł we (miał o wiele wiekszy rozmiar penisa niż dotychczasowi) mnie to je przerwał!!!!! Zastanawialm się teraz czy coś tam jeszcze pozostało czy jak teraz bedziemy sie kochac to czy znowu mogę odczuć ten ból? W końcu chyba moja pochwa dopasowała już się do jego penisa skoro resztke błony rozerwał to chyba już nic nie pozostało? czy któraś z was tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli twój poprzedni dupcyngiel miał tak cienką glisdę, że cie nie rozdziewiczył do końca????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda 1234567890
hehe no właśnie w trakcie mojego pierwszego razu też mnie bolało ale to było hoho kilka ładnych lat temu. teraz z nowym partnerem poczułam ten sam ból jak za pierwszym razem ale to z tego względu że pozostały resztki błony ;) mam nadzieję ze ten rozerwał wszystko do końca ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka lat temu?? To teraz pewnie rozdziewiczył cie w uchu!!!. Masz jeszzce tyle dziurek i możesz nadal twierdzić że jesteś dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×