Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miejski styl

Jesienne zakupy. Czy muszą być kosztowne?

Polecane posty

Gość wklej poprawnie linki:o
bo nikomu sie nie chce kopiowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze, to wole wydac 100zl
a miec cos ladnego. Moze i Sloar to dobra firma, ale te ciuchy to wymeczone szmaty z lumpeksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła Szczerze pokaż mi lumpeks który sprzedaje ubrania firmy Solar.:) Poza tym, po komentarzach widać, że szmat się na tej aukcji nie sprzedaje. Pozdrawiam konkurencję ;) I zapraszam na moje aukcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze, to wole wydac 100zl
Kupilam kiedys w lumpeksie Benettona, Dorothy Perkins, LV - czemu nie Solar? W Poznaniu kolo Starego Rynku ponoc jest ciuchland, gdzie sa uzywane markowe rzeczy. Jesli o mnie chodzi, wszystko mi w gruncie rzeczy jedno, jaka marke kupuje, byleby ubranie bylo dobrej jakosci. Ciuchy, ktore sprzedajesz, sa pogniecione, rzucone na podloge. Jak szmaty, ktorymi sa. I czym sa? Rozowa bluzka dobra dla solary z dyskoteki, cala reszta ciuchow wyglada jak szmata, torebka popekana czy przetarta... bransoletki z TWORZYWA - faktycznie exclusive... dziekuje, wole srebro. I chyle glowe przed AZ 14 komentarzami :P p.s. w zyciu cichow nie sprzedawalam, ja je tylko kupuje. Gdybys napisala "sprzedam ubrania Solar" - nie krytykowalabym. Ale jesli twierdzisz, ze uzywane szmaty za 45 zl czy 75 zl i plastikowe ohydne uzywane bransoletki sa tanie i gustowne to... :o Ja takie rzeczy wywalam do kontenera PCK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze, to wole wydac 100zl
I serio nie wierze ze te 8 komentarzy za zakupy to nie osoby podstawione :) kurde, ladniejsze ciuchy ida duuuzo taniej, i to Solara :) NOWE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14, ale każdy pozytywny :) Rozumiem, że Twojego gustu moje aukcje nie zadowalają, ale czy ja Ciebie namawiam na zakupy u mnie? W Poznaniu jest kilka sklepów firmy Solar, mam nadzieję, że zakupy zrobione tam, będą dla Ciebie bardziej satysfakcjonujące. Pozdrawiam, a pozostałych Forumowiczów zapraszam na moje aukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
Od pewnego czasu zaczęłam robić zakupy w TK Maxx. Jest tam bardzo duży wybór...od skórzanych butów , torebek po dodatki i myślę że ceny też są przystępne. Ostatnio zakupiłam skórzane włoskie buty za 200 zł w TK Maxx w Blue City, więc myślę że to naprawdę atrakcyjna cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TK MAXX jest fajny, nie wiem, jak wyglądają sklepy w innych miastach, ale tu gdzie mieszkam po wejściu do sklepu trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo sklep jest ogromny i niestety sporo tam bałaganu. Ale rzeczy mają naprawdę fajne, a buty rewelacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
Zgadza się sklepy te są wielkie , trzeba uzbroić się w cierpliwość i nastawić się na co najmniej godzinne poszukiwanie upragnionej rzeczy. Jednak chodzę tam bo przekonują mnie ceny i dobre markowe rzeczy, których nie kupię w zwykłych sieciówkach. Ja robię zakupy w Blue City w nowo otwartym TK Maxx teraz się trochę kolejki unormowały od chwili jego otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam grupon
http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ znizki na rozne uslugi w roznych miastach minimum 50% taniej ale roznie czasem jest 60, czasem 70 dochodzi nawet do 90% taniej- niestety to rzadkosc:(, kosmetyczka fryzjer paintboll, restauracje, kino, teatr i wiele innych. Bon mozna kupic dla siebie lub dac w prezencie. Napewno facet ucieszy sie z wejsciowki na koncert albo do kina czy zaproszenie na paint boll. To czeste oferty ale czasem zdarza sie cos nprawde odjechanego np skok ze spadochronu albo wynajem super bryki, to dla panow... a dla pan spa, depilacje laserowe i inne drogie zabiegi. wejdz zarejestruj sie wybierz swoje miasto. Za kazdego poleconego 10zl do wykozystania na oferty grupon. Przykladowo ja zakupilam bon na mikrodermabrazje za 45 zl a kosztowala 120 zl ( w tym 30 zl grupon wyplacil za poleconych wiec reasumujac ma mikrodermabrazje za 15 zl... a normalnie jakbym poszla do salonu to zaplacilabym 120 zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasanna
Gość Handlowiec (Hhandlara).
Allegro to taka wyprzedaż garażowa. Teraz modna bo mamy kryzys Ale tam naprawdę niewiele można kupić ciekawego (dobrej jakości), za niską cenę . Wszytko wprawdzie tanie ale najgorszej jakości. Ale jak komuś odpowiada to dlaczego nie kupować: :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupocholliczka
Nie lubię kupować przez internet. Cała frajda w szukaniu ciuchów, przymierzaniu i lataniu z jednego sklepu do drugiego. Jak sobie pomyślę, że kiedyś nie było centrów handlowych i z jednego końca miasta na drugi trzeba było jeździć po ciuchy to..... ale na szczęście ja w tamtych czasach nie żyłam. Znam tylko z opowieści mamy. Ja uwielbiam robić zakupy w centrach handlowych takich jak choćby Blue City, bo mam dużo sklepów pod jednym dachem...pomyślcie tylko ile tam jest ciuchów @_@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie chcemy wydać dużo pieniędzy na garderobę proponuję zainwestować bardziej w akcesoria. W ten sposób jedna sukienka może wyglądać za każdym razem inaczej. Ja lubię bardzo kupować apaszki i szale( ładne znajduje w Reserved), rajstopy we wzory(np. Knittex) oraz baletki ( duży wybór w New Look)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tonnnia
Wiesz jak jesteś z Warszawy to możesz wybrać się do blue City tam otworzyli nowy sklep TK Maxx z naprawdę super ciuchami z przyzwoitymi cenami, więc można się obkupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TK mozna trafic kilka na prawde niezlych okazji. Bylem w zeszlym tygodniu i teraz wiem, ze musze monitorowac. Czekam az pojawia sie kurtki zimowe. Moze bedzie szansa na oszczedzenie paru stowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×