Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
solenero

białe płytki w łazience ?

Polecane posty

Gość AgaSIS
Pewnie, że tak. Nie wyglądają na szpitalne! Białe płytki w łazience bardzo ładnie wyglądają. Rozjaśniają i powiększają optycznie wnętrze. Ciekawe są te białe płytki łazienkowe o delikatnej fakturze. Na jednej ścianie można do nich zastosować taki obraz ścienny http://www.tubadzin.pl/collection/495 i wnętrze łazienki będzie wyglądało oryginalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa takie płytki, ale warunek jest taki, że trzeba sobie wybrać jakiś dobry salon, który sprzedaje elegacnkie płytki. Np. w http://grafitolkusz.pl/ mają takie płytki. Eleganckie, ładne, funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silicija
Ja bym zaczęła od wybrania płytek, odpowiedniej kolekcji a potem dopiero szukała najlepszej oferty cenowej. Nie omijając outletów bo tam można złapać niezłą okazję. A jeśli chodzi o białe płytki to może biała baza kolekcji Opp! Wzbogaciłabym jeszcze dekorami strukturalnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie jednak nie przemawiają białe płytki. Ewentualnie lekki odcień szarości, wtedy łazienka będzie elegancka. Ja takie płytki niedawno kupiłam sobie w http://www.imextop32.com.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biały kolor płytek na pewno powiększy opytcznie łazinkę, choć może wydawać mało praktyczny. Robiłam niedawno remont i szukałam glazury na ścianę do łazienki. Chodziło mi o jakiś nowoczesny wzór. Udało mi się takie znaleźć w sklepie www.alekafelki.pl. Sprzedawca doradził mi biało-czarne kafle o pięknym wzorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minilove
Niekoniecznie, wystarczy dobrać odpowiednie dekory np. ze strukturą i już coś się dzieje. Jeśli mowa o biel i płytkach to zwróćcie uwagę na płytkę White z kolekcji Opp! Poza tym do bieli prawie wszystko pasuje, więc biel nie musi być nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie kupowałem płytki z płytkami na styl grecki, mega mi się podoba taki klimat. A płytki kupowałem w http://www.grafitolkusz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biel w łazience jak najbardziej ładnie wygląda, a moze zamiast płytek to drewno, dużo aranżacji widziałam w sieci z deską w łazience. Niektórzy twierdzą, że podłoga drewniana cyz ogólnie dodatki takie w łazience nie sprawdzają się, a moim zdaniem wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem biel w łazience nigdy się nie znudzi i zawsze będzie tą klasyczną elegancją. Jak poszukasz płytek, ładnych nietuzinkowych, to wystrój zdecydowanie będzie nie szpitalny. Dobry pomysł to właśnie płytki strukturalne. A fajnym pomysłem na biel w łazience to: blog.ceramstic.com/cykl-podrozniczy-japonia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładna ta deska z artcore, ale jeszcze jaśniejsza by się przydała tak mi się wydaje, lepiej by się prezentowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym zamiast bieli wyprała bardzo jasny srebrzysty popiel i jednak umieściła gdzieś płytki dekorem. Chociażby w formie pionowej linii pośrodku wanny. To ożywi łazienkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam białe płytki na ścianach, a na podłodze dość jasne ale drewnopodobne. Moim zdaniem to bardzo fajnie wygląda. Ja swoje płytki kupowałam tutaj http://ceramed.pl. W tym salonie łazienek w Bielsku można spokojnie skompletować cale wyposażenie łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokki
A jakie dokładnie? Białe drewno musi wyglądać fajnie, o ile rysunek drewna jest dokładny. Jak szukacie jednak mocno białych płytek to dobrą gładką propozycją są białe płytki Opp! w wersji super white.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i biała podłoga do tego, łazienka perfekcyjna! z elementami niebieskiemi i troche jak na wyspach mozna sie poczuć. Drewniane podłogi również dobre się prezentują w łazience, nadają jej klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcss
W Trójmieście masz Bibliotekę Glazury do dyspozycji. Zainwestowałem u nich w płytki drewnopochodne, które bardzo ładnie wyglądają. Do tego w cenie płytek za darmo doszedł cały projekt łazienki bezpłatnie. Formaty płytek prawdopodobnie wszystkie do wyboru, chociaż wiele zależy od kolekcji. Mam płytki z Hiszpanii, w ogóle nie przepłaciłem. Posiadają również sklep internetowy iglazura24.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe powiększą wnętrze zdecydowanie! Zajrzyj sobie na stronę świata łazienek, tam mają ładne i z dobrego materiału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jasne kolory powiększają wnętrze ale stosujecie całe białe płytki, czy z wzorkiem? Fajnie wygląda cała biała łazienka gdzie jako dekoracje stosuje się białą płytkę strukturalną. Też zastanawiam się nad bazą z płytki Opp! White i do tego Opp! White Trio albo Opp! Dot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe płytki w łazience bardzo ładnie wyglądają, ale trzeba o nie bardziej dbać. Ja zamawiam środki czystości z akcesoriadolazienki.pl, mają bardzo dobre produkty, które usuwają największy brud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrochnaa
Łazienka w bieli? Czemu nie. Lubię. Warto zróżnicować projekt np. wykorzystując dekor ze strukturą. Cała w bieli będzie jasna i sprawiała wrażenie większej. Zdecydowałabym się na prostą dużą płytkę Opp! super white i do tego struktura jako element.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anija80
Biel jest okej, ale generalnie to będzie wiało chłodem moim zdaniem, co nie jst też okej w łazience. Można urozmaicić, dać np. http://dario-stone.pl/realizacje/lazienki/ taki materiał. Zobaczcie, jak to elegancko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenkaa29
Mogą być i białe "wolnoć Tomku w swoim domku", ale pytanie, jakiego koloru masz ściany? Ja dosyć długo szukałam fajnych płytek ceramicznych i znalazłam na http://salonyhoff.pl/ :) Co prawda nie białe, ale można powiedzieć no szare takie. Jak chcesz zobaczyc to napisz do mnie podesle zdjecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała łazienka w bieli? Może wyglądać dość sterylnie, lepiej dodać jakiś kolorowy akcent. W delikatnej szarości też ładnie wygląda. Jak szukasz niebanalnych płytek to obejrzyj sobie kolekcję Armonia - pięknie się prezentują na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chabrowepłytki
Ja bym postawiła na kolor chabrowy, może dlatego że to mój ulubiony kolor, ale z tego co wiem wielu ludzi także go lubi, możesz go połączyć z białym, też będzie ładnie wyglądać, nie wiem czy sami robicie remont czy zleciliście jakiejś firmie, ale jak ktoś by chciał samemu położyć płytki polecam przeczytać http://meble-przemyslowe.pl/przeprowadzic-samodzielnie-ukladanie-glazury/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka85
Też mam białe płytki w łazience. Bardzo dobrze się sprawdzają, można fajnie zaszaleć z dodatkami. Jeżeli masz jakieś problemy z remontem łazienki to możesz się skontaktować z firmą Elements, która mi pomagała kompleksowo w remoncie łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×