Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marciaa17

6-7 tydzień ciąży. NIC NIE WIDAĆ NA USG

Polecane posty

Gość a co powiedzial
lekarz? liczysz od ost. miesiączki czy od zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrrrr brrrr
U mnie w tym czasie tez nie było nic widać Lekarz kazał przyjść za 2tyg Poszłam za 3 :D:D:D żeby znów się nie rozczarować i już była moja fasolka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. ja byłam na pogotowi akurat i zrobila mi babka USG dopochwowe i nic nie było widać. Ona powiedziała że ALBO NASTĄPIŁO WCZESNE PORONIENIE ALBO JESZCZE ZA WCZEŚNIE . - ALE TO POWIEDZIAŁA RACZEJ ZE ZWĄTPIENIEM. RACZEJ STAWIŁA NA PORONIENIE I MNIE PRZESTRASZYŁA TYLKO . TAKA WSTRĘTNA BABA I NIE WIELE MI POWIEDZIAŁA. ŻADNYCH WYJAŚNIEŃ. OD OSTATNIEJ MIESIĄCZKI LICZYLI MI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogla sie owulacja przesunac o tydzien-dwa i dlatego jeszcze nic nie widac, poprostu pozniej doszlo do zaplodnienia...jak dlugie masz cykle? robilas test z moczu? robilas test z krwi czyli bHCG? Idz do jakiegos dobrego, kompetentnego gina on Ci napewno powie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam test z moczu i wyszło że nie jesttem w ciązy, robiony był jakies półtora tyg temu . Z krwi ponad tydzień temu wyszło że ciąza jest. W piąttek robiłam kolejne badania krwi i wyszło że ciąża jest. Ale ja krwawię ciągle od czwartku . I plamię na brązowo.. na zmianę. I skrzepy jakies wychodzą.. w środę ide do gina.. NIE WIEM CO JEST GRANE ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka ma racje, zrób sobie bete, ja byłam niby w 6-7 od miesiączki, a z usg dopiero po tygodniu wyszlo ze jestem w 6, czyli owulacja mi sie przesunela.. wtedy juz zobaczylam serduszko, ale tak jak mowie, bylo 2 tyg przesuniecia. teraz jestem w 9tyg. nic sie nie martw, bedzie dobrze, a masz jakies objawy? dopoki one sa i nie masz plamien, to jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clotilde
bywa często że doszlo pozniej do zaplodnienia, musisz poczekac i pojsc za tydzien lub 2 to wtedy napewno powinno byc widac...zrób sobie bete z krwi wszystko Ci powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clotilde
Marcia i z pogotowia odesłali cie z krwawieniem do domu??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie plamię i krwawię. Jak przy okresie ale nie do końca. Zaobserwowałam pewne różnice . JEDYNY OBJAW TO PODWYŻSZONA TEMPERATURA. No i te badania krwi mnie jakoś motywują. jak by nie było.. pokazują że ciąża rzekomo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
jak krwawisz od czwartku to napewno jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak . Głupia baba nic nie poradziła. " Może Pani brać dalej luteinę zapisaną przez lekarza ginekologa swojego , proszę sobie badanie krwi powtórzyć i wyniki pokazać lekarzowi przy najbliższej wizycie" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę nie mam teraz tych wyników. Zostawiłam u chłopaka w domu. A tabletki na podtrzymanie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce Cie martwic ale ja jestem trzy tygodnie po zabiegu a moje testy ciazowe ciagle pokazuja ciaze robie je zeby sprawdzic czy beta spada i spada ale powoli...bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że nie dała ci duphastonu. ja po luteinie plamilam a po duphastonie plamienia ustały.niestety tak pomagaja na pogotowiu, wiem cos o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce Cie straszyc, ale za dobrze to nie wyglada... szczegolnie, ze widzisz skrzepy :/, krwawienie i plamienie... bierzesz luteine albo duphaston na podtrzymanie? I to nic ine daje tzn krwawienie nie ustaje? ja Ci radze lec dzisiaj na pogotowie raz jeszcze!! Moze masz jakis inny szpital?? Sproboj pojsc do ginekologa jutro... jacys debile pracuja w tej sluzbie zdrowia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta musi byc niska skoro test jej nie pokazal ja robilam quick 4 dni przed terminem@ i byl bardzo pozytywny nawet nie musialam robic bety .Moze to byc ciaza biochemiczna powinno byc widac pecherzyk plodowy i w tym czsie zarys zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszla do gina
po duphaston, lezala jak najwiecej aha i no spa koniecznie, czasem tak bywa a z ciążą jest ok, więc nie jest jeszcze nic przesądzone, aczkolwiek moze byc różnie...poczekaj jeszcze tydzien jakby cie wyslali na zabieg, zeby miec pewnosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od razu dali duphaston, i nawet zwolnienia do pracuy nie dostałąm kazali mi sie oszczędzać, nie dzwigałam, leżałam jak najwiecej wolne wziłęma ile mogłam i już nie plamię, jestem w 11 tygodniu , i tak zamiast no spy dali jakies inne na bol brzucha, dziwne skurcze czułam , ale lekazr mówił :''damy lek bolec nie bedzie" leki biore jak boli. idz do lekarza, nie lekcewaz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 4y45y
Ciekawe ze rodzą się dzieci z takich podtrzymań, zdrowe!!!! a nie byłoby ich bez ratowania wczesnej ciąży więc przestań pieprzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×