Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytankooo

jak myślicie? wybór płytek na schody wewnętrzne

Polecane posty

Gość zapytankooo

Wejście na górę jest w takim kolorze http://cache.inxpr.com/bk/img_txt/4278/3.jpg (ten cafe late), do połowy ściany jest brązowy tynk mozaikowy, później zaczyna się salon który też jest w kolorze cafe late. Myślałam, żeby dać takie płytki http://images2.fotosik.pl/116/7eaed8397f16941c.jpg z tym, że w łazience też mam płytki w kolorze brązowym i kremowym i teraz nie wiem już sama. Jak już zdecydowałabym się na te płytki to wolałabym żeby góra była w brązie a te boki w jasnym, żeby się tak nie brudziły i dałabym ciemne fugi (w łazience część na podłodze mam jasnych a część w brązie i jasne fugi, ładnie to wygląda ale czyszczenie tych fug mnie przeraża) Tylko nie wiem czy decydować się na takie akurat czy może macie jakieś inne pomysły? bo skoro łazienka jest w takim kolorze to nie będzie za dużo tego? Czekam na Wasze propozycje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teli..
wszystkie ...brzydkie....okropne!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Dori nie umie czytać
albo nie odróżnia WEWNĘTRZNE od ZEWNĘTRZNE. Autorko, te które pokazałaś sa bardzo ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytankooo
Dodi chodzi mi o płytki w środku w domu :) te bardziej pasują na zewnątrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ja to czytalam:) hihihihi Ale ja bym nie dawala znowu kawy. Lepiej jakis kontrascik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytankooo
Nie chce zeby kolory się gryzły ale z drugiej strony brąz i krem to mamy w łazince a te chyba najbardziej pasują. Chcę raczej ciemniejsze bo przy jasnych płytkach trzeba myć codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytankooo
Dodam, że nie zamierzam wydawać niewiadomo ile kasy na to bo bede mieszkala w tym domu jeszcze 2 lata ale chce by jakos to wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytankooo
Dori te co pokazałaś są bardzo ładne ale drewno odpada bo schody są niewymiarowe, takie trójkątne i proste, w dodatku mało miejsca i płytki byłyby najlepszym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytankooo
Z drewnianymi będzie więcej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie te plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jak mam tego typu problem to podpatruje specjalistów :P Wejdź sobie na jakąś stronkę gdzie są galerie zdjęć z propozycjami aranżacji wnętrz np. n-design.pl i zainspiruj się profesjonalnie dobranym wystrojem ;) Myślę, że to lepszy pomysł niż doradzanie się na forum ludzi, którzy nie potrafią Ci doradzić, bo nie widzą dokładnie jak wygląda Twoje mieszkanie/dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5435345
a czemu nie drewno? chcecie sobie wychlastac zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latka..
Tez bardziej podoba mi sie drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuga
Zobacz sobie schody 2a - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria Płytki nigdy nie będą nawet w minimalnym stopniu wyglądały tak dobrze, więc zastanówcie się kilka razy, zanim na nie postawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria czaszek
Jestem zdecydowanie za tym, co napisał przedmówca. W domu schody powinny być drewniane - kafelki nie będą wyglądały tak estetycznie. Sama pomyśl - obejrzyj sobie fotki pod linkiem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim płytki są chłodne, rzadko widzi się fajnie wykończone płytkami schody wewnętrzne. Jeśli macie już wylane betonowe schody i zastanawiacie się, jak je wykończyć, to zastanówcie się nad drewnianą okleiną. Na stronie http://www.schody-studio.pl/ można zobaczyć fajne realizacje takich schodów. Wcale nie wyglądają jak z minionej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jestem zdania że zdecydowanie najlepiej będą tutaj pasowały schody drewniane. To co pokazaliście wyżej, od Prudlika, wygląda super. Kafelki na schodach kompletnie się nie sprawdzą, tym bardziej przy dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Ja mam cały dom w drewnie i nie wyobrażam sobie, żeby miało być inaczej. Dziwią mnie ludzie, którzy sobie robią aranżacje z metalu, szkła, czy kamienia. Drewno to klasyka. Co do firmy, to może podejrzyj projekty na stronie www.stolarka-budowlana.com . Oni mi wyprodukowali trepy drewniane bukowe, z litego drewna i jestem bardzo zadowolony. Stosunek jakości do ceny i szybka realizacja to na pewno tutaj duże plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody wewnętrzne w płytkach to trochę słaby pomysł jak dla mnie. Płytki na schodach kojarzą mi się ze szpitalami czy urzędami, bo tam zawsze są pytki ;)Drewno wygląda lepiej, przytulniej, bardziej elegancko i jest na pewno cieplejsze niż płytki (no chyba że planujecie super wersje z podgrzewanymi płytkami ;D ) Ja polecam przeglądnąć sobie galerie schodów na tej stronie http://www.jurex-schody.pl , mają dużo ciekawych projektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płytki na schodach? Moim zdaniem średni pomysł. Mnienajbardziej podobają się drewniane schody i metalowe balustrady. Robią takie w zuzamet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kosiel
Nie płytki tylko normalne drewno - zobacz sobie przykłady schodów Prudlika, one robią bardzo dużą różnicę, drewno wygląda idealnie. A jeśli macie małe dzieci to tym bardziej płytki są kiepskim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partakos
Schody Prudlik - tam masz przykłady konkretnych rozwiązań, różne wzory, typy, pod różny standard. Musicie jedynie te rozwiązania dopasować pod możliwości własnego pomieszczenia i wszystko będzie rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drewno czy kamień o wiele lepszy wybór. Jest naturalne i ciekawsze niż płytki. Do tego balustrada ze szkła czy stali nierdzewnej da niesamowity efekt :) Na naszej stronie kamex-schody.pl znajdziecie nietuzinkowe realizacje :) A tu jedna z propozycji http://kamex-schody.pl/wp-content/uploads/2015/07/Aachen-1.jpg :) Stworzymy indywidualny projekt i cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zawsze jakas opcja, ale w tej kwestii smiało możesz uderzać do www.wroblewskidesign.pl, bo są specjalistami w robieniu schodów i pomogą ci z każdą opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×