Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama kupująca termometr

proszę o opinie termometr baby ono

Polecane posty

Gość migoss
Przydaje się mi w domu Non contact bo poza gorączką jest w stanie też sprawdzić ile stopni jest w powietrzu albo na przedmiotach typu zupa, butelka z mlekiem i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzieć mogę Classic od Geratherm, tak jak w nazwie jest klasyczny, żadnych baterii, wyświetlaczy elektronicznych itp. tylko zwykła miarka – kupiłam go bo nie ma rtęci, jakoś udało się producentowi ją zastąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darianowak88
Podoba mi się jak mierzy nonContact, nie ma w ogóle kontaktu z chorującą osobom, także nie męczy się dziecka, może spokojnie leżeć, ja podchodzę cyk i mam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko gorączkę sprawdza nasz Mini Temp bo przez podczerwień także nie trzeba siedzieć i czekać wystarczą sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mi się mierzy przez nonContact, ma podświetleną tarczę, widać wyraźnie wyniki, fajnie też ze zapisuje pomiary w pamieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałam Classic i mierzy wygodnie, nie podrażnia skóry, nie alergizuje, a jest tradycyjny szklany, ale z tą rużnicą że rtenci nie ma w sobie na mierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nonContact i nie narzekam, niemiecka marka, długa gwarancja, błyskawiczny kontakt podczerwieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa bez zakłóceń nasz Noncontact jak na razie, nie blokuje się podczas samego pomiaru, podczerwień nie ma jakiś przerw w sygnale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam termometru classic xl, mam tutaj dobre powiększenie na wskaźnik wyników, mierzy tak jak rtęciowy szklany sprzed lat, ale rtęci w składzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nonContact od Geratherm, i to jest ten sam model z którego pielęgniarki korzystają, więc z wynikami i ich dokładnoscią problemów być nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam klasyczny temrometr classic xl bardzo fajna rzecz, niezniszczalna ,w tym sensie że gwarancja jest wieczysta i jeśli takiego termometru się po prostu nie rozbije to będzie mierzył latami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super mierzy nonContact w końcu mam termometr którego nie trzeba nigdzie wkładać, podkładać, wsadzać i w ogóle...łapie sygnał na odległość, podczerwień działa bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę termometry analogowe takie jak choćby ten Classic XL co pani wyzej polecała. Tu się nic nie zepsuje, bo nie ma się co zepsuć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja dałam się przekonać pozytywnym opiniom na temat Non contact i nie żałuję. Dobry zakup, chwalę sobie termometr. Dokładny, szybki, zapisuje wyniki więc nie muszę osobno spisywać gorączki na karteczkę jak to robiłam wcześniej, ale aż 30 badań zostaje w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Niedawno zamówiłam Classic XL do nas do domu i jak na razie odczucia mam pozytywne. W przeciwieństwie do szklanych termometrów które sama znam z dzieciństwa ten nie jest taki zimny w dotyku, nie podrażnia skóry itp. Druga sprawa to bardzo wygodny odczyt dzięki lupie w etui. Całe szczęście że nie ma rtęci w składzie, trochę poczytałam sobie o tym galistanie i faktycznie nawet w razie jakiegoś wypadku to nie powinien zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie NonContact jest bardzo dobrze pomyślanym termometrem, poręczny, z dobrze reagującymi przyciskiem wyczuwalnym pod palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbił się komuś ten Classic XL? bo mnie wczoraj i zastanawiam się jak z gwarancją czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babci upadł. Oddaliśmy na gwarancję i już po 2 tygodniach dostaliśmy nowy :) nie było żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art

Jeśli ktoś chętnie stawia na takie klasyczne rozwiązania w sprzęcie medycznym to wydaje mi się, że szklany termometr Geratherm Classic będzie dla niego dobrą opcją. Proste działanie, wygodny w obsłudze, zrobiony tak, że wynik jest bardzo dobrze czytelny, więc na pewno będzie również dobry dla osób starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio ktoś się nabiera na te wasze słabe reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwię sie że nikt nie poleca termometru diagnostic, no to cóż ja to zrobię 😛 - POLECAM Z CAŁEGO SERDUCHA KUPUJCIE ŚMIAŁO 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO dzieci moim zdaniem powinno używać się tylko termometrów na podczerwień. Rtęć jest niebezpieczna a pomiary z nią niedokładne. Ja używam diagnostic nc 300 i nigdy nie wróciłabym do rtęciowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego termometru, u mnie wygrał haxe do uszka, bezpieczny, prosty w obsłudze. Mogę polecić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×