Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama kupująca termometr

proszę o opinie termometr baby ono

Polecane posty

Gość napisze ci coś za co pewnie
mnie tu zjedzą. Ale kup sobie termometr rtęciowy. Chcesz to kup taki elektroniczny, ale weź też rtęciowy. Ja kupiłam elektroniczny za duże pieniądze i raz poda prawdziwą temperaturę, a 5 razy nie. Ostatnio coś mi się dziecko "nie podobało" zmierzyłam tym elektronicznym i wyszło, ze ma 37 stopni, ale coś mi nie dawało spokoju. Wzięłam rtęciowy i wyszło 38,3. W rodzinie wszyscy się zawiedli na tych elektronicznych i wśród znajomych także. Warto mieć w domu ten zwykły rtęciowy, choćby w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kupująca termometr
ja mam w domy taki zwykły eletroniczny i do tej pory mogłam na nim polegać, ale ostatnio mam straszne problemy ze zmierzeniem temp, synek ma już 3 lata, na mierzenie w pupie jest już za duży (a wiadomo wtedy pomiar jest szybki i dokładny), a mierzenie pod pachą zawodzi, nie może usiedzieć na miejscu, mówi, ze Go ręka boli, kręci się i nigdy nie wiem czy temp dobrze zmierzona...... druga sprawa, że niedługo na świecie pojawi się drugie nasze dziecko, dlatego pomyślałam, że taki term do ucha po prostu by się przydał w domu.......... a swoją drogą czy zwykły term rtęciowy można jeszcze gdzieś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze mozna
prawie w każdej aptece i kosztuje 3 zł. Ja też chcialam taki co to piknie i już no i dałam 300 zl za niego bo miał być dobry. Ale nie jest. Czasem się sprawdza super, a czasem po prostu źle mierzy i nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety rteciowych juz kupic nie mozna. Probowalam rok temu i w aptece sprzedawala kolezanka, ktora mi 'spod lady' nielegalnie wygrzebala, ale oficjalnie sa wycofane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe bo
wczoraj maz 3 kupił zeby na zapas były bo u nas sie czesto tłuka. w aptece w centrum handlowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z elaktronicznych to mam dwa: thermoval (czy jakos tak) i jest beznadziejny!!!! i microlife, co mi tez wlasnie ta kolezanka farmaceutka polecila i jest w miare doklany, tylko jesli sie mierzy temp. u dziecka to pomiar trwa niemal nieskonczenie dlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez nie pisz o tym tluczeniu bo zaraz ci autyzm wmowia co niektore :P to moze znowu je wprowadzili do sprzedazy? ja tam tez najbardziej rteciowemu ufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzelda też mam
mikrolife tylko taki wypas co się do czoła przystawia wciska guzik on robi pik i już zmierzone, a to ze pokazuje 36,6 jak ktoś ma 38 to już inna kwestia :) Chyba rtęciówek nie wprowadzili z powrotem, ale wiesz w aptekach mają ich nakupionych na zapas, a 3 zł piechotą nie chodzą. Nie było decyzji o wycofaniu tylko o nie wznawianiu produkcji więc wyprzedają to co mają. Musze sobie ich hurtowo nakupić bo jak mi wycofają to ciekawe czym będę mierzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzelda też mam
a ja mam starszy model tego co agata wkleiła i mogę go w 100% odradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wypasow nie mam, tylko taki najprostszy http://allegro.pl/termometr-owulacyjny-microlife-najlepszy-do-npr-i1233848667.html (nawet nie wiedzialam, ze to owulacyjny :P) i przynajmniej moj egzemplarz jest w miare ok. A te przystawiane do czola to mi sie wydaja podejrzane :P jakby z sufitu ta temperature zczytywaly ;) ale moze ktos ma dobre doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kupująca termometr
dziękuję za wszystkie uwagi, czekam na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kupująca termometr
a czy któraś z Was ma doświadczenie z tym konkretnym termometrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkebhafkj
Ja mam ten termometr i siostra moja też i nikt nie narzeka :) A jeśli chodzi o rtęciowe to już dawno są wycofane ze sprzedaży a jeżeli apteka dalej je sprzedaje to robi to nielegalnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kupująca termometr
dziękuję za odpowiedź, ktoś jeszcze taki posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama kupująca termometr
podnoszę, czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta77
Mogę polecić swój termometry czyli Non Contact. Jest na pewno dokładny, atestowany, zresztą sami lekarze właśnie z tego termometru z tego co wiem korzystają. Bateria solidnie trzyma wyświetlacz jest na tyle duży plus ma lupę więc widać cyferki całkiem dobrze, a noszę okulary, więc generalnie słabiej widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1212
Duży wybór jest teraz zwłaszcza termometrów bezdotykowych. Ja zamawiałam NonContact. Działa fajnie, nie sądziłam że aż tak szybko będzie wynik podawał w sumie. A tutaj faktycznie po sekundzie czy dwóch mam na blacie temperaturę podaną. Wyświetlacz wyraźny, czytelny, prosta obsługa, kształt bardzo poręczny także urządzenie dobrze trzyma się dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyesss
Z termometrem NonContact mamy dobre doświadczenia jak do tej pory. Szybki pomiar, długa praca na jednej baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quebo
Sprawdza się nam w domu bezdotykowy nonContact, jak ktoś potrzebuje urządzenia do małego dziecka to ten jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatapoluszak
Teraz każdy ma chyba już elektroniczny termometr w domu i ja też. Ale ostatnio kupowałam też analoga sobie tak na wszelki wypadek, model nazywa się Classic. Analog ma dożywotnią gwarancję, zawsze będzie działał a elektroniczny zawsze może się zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wynalazkiem jest Mini Temp, jeden z mniejszych termometrów na rynku z tego co widzę, ale mierzy sprawnie, na podczerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika9
Polecam choćby Mini Temp, jest jednym z tańszych modeli z serii bezdotykowych, bo już wyraźnie poniżej stówkę go widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irekmirek
Dobrze, szybko działa IR w nonContact, nie zacina się, zbiera sygnał z czoła, albo z przedmiotów w trymiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbieta77
Ostatnio wszystkim w rodzinie podpowiadam model Classic – mierzy tak jak tradycyjne szklane i też tak samo wygląda, różnica jest tylko w tym co wewnątrz, bo znaleźli alternatywę dla trującej rtęci więc można używać bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można sporo podziałać moim termometrem Minitemp sprawdzi gorączkę ale też na przykład ile stopni mam w pokoju....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×