Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matkazonakochanka1980

chcę by było jak dawniej

Polecane posty

jestem 6 lat po ślubie a z mężem jesteśmy już 9 lat. ostatnio coś się między nami popsuło... nie ma chemii między nami. Nie mam kompletnie ochoty na seks z nim a jak już jest seks to tylko dla jego przyjemności bo on chyba też nie zauważa już moich potrzeb.... gdzie ta namiętność??? od razu piszę kolacja przy świecach nie wchodzi w grę on takich rzeczy nie lubi. Bielizna seksowna kompletnie jej nie zauważa co robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek malarz
Jak masz w domu kota to uprawiaj seks z kotem. Twój facet napewno będzie zazdrosny,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiasiaiaisia
a jak wygladasz? dbasz o siebie? on o siebie dba? często po slubie ludzie juz na to nie patrza i ... rozumiesz chyba co mam na mysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniosę sobie
mieliśmy to samo... rozmowa pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiasiaiaisia jasne że dbam o siebie ja też uważam że kobietą zadbaną trzeba być do końca a nie tylko do ślubu. Mąż też dba bardzo o siebie ale jakoś ostatnio przestał mnie pociągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiasiaiaisia
mam 20 lat, Ty 30. Uważam że w Twoim wieku kobieta wygląda najpiękniej wiec jesli dbasz o siebie to juz nie wiem co moge Ci poradzic... chyba jednak musicie pogadac szczerze tylko z facetem to ciężko raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż też dba bardzo o siebie ale jakoś ostatnio przestał mnie pociągać " czyżby kryzys w związku ? I tak sie zdarza ... Najlepszym rozwiązaniem jet w takim przypadku rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa o was,waszych pragnieniach,oczekiwaniach i nadziejach :) I musicie to oboje zrobić ... Jesli partner lub partnerka chowa głowa w piasek i unika takich rozmów trzeba wtedy powziąc bardziej radykalne kroki łacznie z rozstaniem ,separacją ... w ostatecznosci rozwód ... Trudno wypowiadać w twoim przypadku gdyz nie znamy poglądów na związek drugiej strony czyli twojego męża .... wychodzi z tego tylko gdybanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu powody do zazdrosci, jak sie nie obudzi, to pogadaj z nim, czy macie sie juz rozstac,czy co robic, bo ty sama nie wiesz ...powiedz ze ty potrzebujesz milosci, i tego podneicenia jak z poczatku jak sie poznakliscie, wytlumacz mu jak dziecku , kazdy facet jest taki sam, uwiez mi, czas zmienia faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu powody do zazdrosci, jak sie nie obudzi, to pogadaj z nim, czy macie sie juz rozstac,czy co robic, bo ty sama nie wiesz ...powiedz ze ty potrzebujesz milosci, i tego podneicenia jak z poczatku jak sie poznakliscie, wytlumacz mu jak dziecku , kazdy facet jest taki sam, uwiez mi, czas zmienia faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara zolza
czy dziewczyno ne naczytalas sie za duzo o tej namietnosci i zarze motyli. Ciagle czytam -brak mtyli, brak ognia w lozku, juz mnie nie kreci, brak motyli..... kuzwa czy Was zupelnie pokrecilo. To jest zycie , problemy, zwyczajnosc , spokoj . Czy jest takie same uczucie doskonalosci jak zaczynasz jesc pudelko Ptasiego Mleczka przy samym dnie? Nie. Juz nie smakuje tak samo zachwycajaco. Tak samo w zyciu. Milosc wcale nie oznacza w dupsku motyli. Sa inne aspekty milosci, o wiele wazniejsze niz te cholerne motyle. A Ty jak dupsko Cie swedzi do nowych wrazen to znajdz kochanka, futro Ci przetrzepie i kopnie w zad az bedzie brzek. Glupa frustratka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hrabianka75 myślisz że nie próbowałam z tą zazdrością??? przyjaciółka mi tak doradziła i to był błąd .... mąż dalej nic nie zauważał nie ruszało go to że spotykam się z kolegą o 16 lat starszym że z nim idę na kawę że przychodzi do mnie do biura nić zero ale niestety mnie ruszyło............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy facet jest taki sam, uwiez mi, czas zmienia faceta straszne farmazony posuwasz !!! Uogólniasz i generalizujesz:) To nie czas zmienia faceta, lecz zmiana zachowań u kobiety go zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjaciółka mi tak doradziła i to był błąd .... mąż dalej nic nie zauważał nie ruszało go " bo takie coś to szczeniackie zachowanie i co najwyżej może ruszyć ale 16- letniego gimnazjaliste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po swoich doświadczeniach wiem jak rozwiązała to moja żona. Nie miałem oczywiście takiej sytuacji, że przestałem ją zauważać, tylko pokłóciliśmy się i ona chciała mi zrobić na złość. Za każdym razem, kiedy gdzieś wychodziliśmy, ubierała się bardzo seksownie . Nic mnie tak nie denerwowało jak na spotkaniach oblegało ją stado facetów a zemną nie zamieniła ani słowa. Nic tak na mężczyznę nie działa jak wymuszona i kontrolowana zazdrość. Terapia wstrząsowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ,jeśli rozmowa już była i nie przyniosła żadnego rezultatu,to powinniście porozmawiać ale tym razem o rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×