Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

swiatowaaa

co na randkę w deszczu?

Polecane posty

Koniec lata, deszcz pada... A ja właśnie akurat teraz mam wielką randkę z Moim_Wyśnionym, który po zarabianiu za granicą wrócił wreszcie do kraju!!! Mam się z nim spotkać pierwszy raz od pół roku. Nie widzieliśmy się kawał czasu. Strasznie mi zależy żeby mu się podobać, żeby się nie rozczarował jak mnie zobaczy. Kupiłam już sukienkę, ale najgorsze to włosy, bo pada deszcz ciagle i co nie zrobię to się pewnie rozwali. Wymysliłam sobie, że zrobię sobie jakieś loki, fale, bo to by pasowało do sukienki. Sprawa jest poważna, bo on zaprosił mnie do teatru ;) Troche nie wiem jak to zrobić, zapleść na noc warkoczyki, czy papiloty albo wałki? Ale sama nie wiem, czy myślicie, że cos takiego w ogóle jest modne, czy to głupi pomysł? Może to zbyt babciowe i facet ucieknie z podkulonym ogonem spowrotem do UK? :( Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettoswinia
ja tam nie widze problemu. jak kocha, to i tak bedie mu sie podobalo :D a poza tym mokre wlosy sa baaaaaardzo erotyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze Femine
Wiesz, ja myślę, że warto o siebie zadbać, ale bez przesady. to Facet się powinien o ciebie starać, a nie ty o niego! jak sie czujesz idealnie w w sukience, to polecam romantyczną fryzurę. Ja w takich wypadkach chodzę do swojej fryzjerki. Warto dla tego efektu "ale z....... wyglądasz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci kochają loki, lubią kobiety która mają kręcone włosy, dokładnie warto o siebie zadbać, a to czy pada deszcz czy wieje wiatr nie szkodzi, przecież całego wieczoru nie spędzicie pod gołym niebem prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci kochają loki, lubią kobiety która mają kręcone włosy" to tak samo jakby napisac że faceci kochają brunetki :D ja tam nie lubię kręconych włosów u kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma super charakter i jest ładna ale ma kręcone włosy prawda?" znaczy nie poznałbym jej charakteru bo bym do takiej nie podszedł i jej nie zarywał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no stres!!!
Hej! :D nie bój się, jeśli Twój facet jest choć trochę na czasie, a pewnie tak, bo wrócił z wielkiego świata:P to na pewno doceni odmianę :) poza tym to też Wam dobrze zrobi. Ja jestem zwolenniczką radykalnych zmian. też tak zrobiłam kiedyś: ściełam włosy, kupiłam fajną spódnicę, po raz pierwszy na randkę włożyłam obcasy... i w grudniu dwa lata po ślubie będziemy ;) rozumiem stres, sama mam sianowate włosy, ale warto kupić jakiś lepszy szampon czy sprzęt i fryzura wytrzyma nawet w deszczu. Ja używam specjalnego lakieru do włosów kręconych, a fryzury układam falownicą, bo po lokówce mi się nie trzymają :( ja mam revlona, fajna jest. kupiłam w takim stoisku z kosmetykami i sprzętem fryzjerskim Beliso Shop. A jak byłam w weekend na zakupach to widziałam ze maja teraz 20 proc. znizki na wszystko. Może zainwestuj sobie w cos takiego, z reszta pewnie wykorzystasz na pewno częściej niż tylko raz, skoro ukochany wrócił zza granicy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to :(
tez mam ten problem i nienawidze jesieni :(:(:((( to jest beznadziejne, ze pada! i nawet na randki sie mi nie chce chodzic :/ a co do kreconych, to ja mam takie i ciemne, wygladam i czuje sie boska. wiec duuuuzo tracisz Revenku :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec duuuuzo tracisz Revenku" e tammmmmmm mam inny gust i tyle :P wole kobiety w prostych włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaala
idz do fryzjera i zrob sobie fryzure , jesli bedzie mocno utrwalona lakierem to sie nie rozwali.. jesliu to naprawde wazne dla ciebie spotkanie to warto zainwesotwac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×