Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudia :))

Nierówne bicie serca płodu. 16 tydzień

Polecane posty

Gość Klaudia :))

Witam. Mam taki mały problem. Jestem w 16 tygodniu ciąży tydzień temu w poniedziałek byłam u mojego lekarza prowadzącego. Lekarz zrobił mi badanie USG aby sprawdzić jak rozwija się nasza fasolka. I zaniepokoiło ją serduszko naszego maleństwa gdyż lekarka stwierdziła że bije mu nierówno. Powiedziała mi, że w tym okresie serduszko maluszka powinno uderzać od 120-150 na minutę. a nasza fasolka chwilami miała 101 uderzeń... po chwili wszystko się uspokoiło i miała 130. Lekarka stwierdziła że może to być spowodowane moimi nerwami itp. Ale jakoś odkąd wróciłam od lekarza nie daje mi to spokoju. Trochę się martwię. Chciałabym żebyście mi napisały jeżeli coś wiecie na ten temat podzieliły się doświadczeniami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunia
Mam teraz podobna sytuacje... Czy możesz napisać jak potoczyła się twoja historia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My epizod za wolno bijącym sercem mieliśmy pod koniec ciąży, lekarzowi nie podobało się ktg, ale na kolejnych było już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo czasem jak badaja np detektorem namierzaja twoje tetno, a nie dziecka czyli plodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w czasie porodu tetno dziecka kilkukrotnie niby spadało do ok 80. Oczywiście szybka cwsarka i zabrano małego na badania po porodzie, wszystko z serduszkiem było ok więc lekarz stwierdzil że ktg musiało lapac moje tetno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×