Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani Tomkowa

Eks zony to pomylki zyciowe

Polecane posty

Gość Pani Tomkowa

Tak jest czy to akceptujecie czy nie.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Twój problem???
w którym kraju brałaś ślub i rozwiodłaś się - skoro masz już jakąś eks??? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma wody na pustyni
no cos w tym jest,niestety,tak samo jak ex-mezowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Tomkowa
Eks-zona mojego faceta uwaza,ze jest kims lepszym,bo byla z nim 10 lat.Nawet ich dzieci niby sa lepsze,bo malzenskie.Dla mnie to smieszne. On sam zaluje,ze byl z nia.Uwaza tamto malzenstwo za pomylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POOPIERAM
100% !!!!! Czysta Prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2010r
ale postawcie sie na miejscu tych zon, ktore zostaly same z dziecmi. rozwod lezy najczesciej po stronie obu stron. jezeli zona zdradzala meza to mozecie o nich mowic ze nie sa ok. a jezeli nie, to czy wy byscie tryskaly energia jak zostalybyscie samotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Tomkowej
No musi Ci jakiś kit wciskać ! Jeśli facet mówi żle o sojej byłej żonie to żle o nim świadczy. Jaka to pomyłka jeśli facet był 10 lat llub więcej z żoną .Zachciało mu się innej dupy i tyle. Być może , że kiedyś obudzisz się z ręką w nocniku jak będzie chciał wrócić do ex żony ,bo i takie znam przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabethe
Skoro malzenstwo sie rozpadlo to tzn.ze oni oboje byli dla siebie pomylka.Jak byliby sobie przeznaczeni to zostaliby na cale zycie razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystycznie to kobiety częściej wnoszą o rozwór niż mężczyźni. I to właśnie oni są dla kobiet pomyłkami życiowymi. Bardzo często gdy już mężczyźnie widmo rozwodu pojawi się przed oczami to skamle do żony o wybaczenie jak pies. Jak żona pomimo wszystko nie wybaczy to najłatwiej jest mówić do wszystkich, że to pomyłka życiowa. :) Pani Tomkowa, mi jako ex żonie jest wszystko jedno czy byłam pomyłką czy "miłością życia" exa. Po prostu cieszę się że już go nie muszę na co dzień oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Tomkowa
Napewno nie bylas miloscia jego zycia skoro nie jestescie juz razem. Mnie wkurzaja tylko te eks,ktorym wydaje sie,ze sa wciaz wazne.Uwazaja sie mimo rozwodu ta miloscia zycia...Nazywajmy rzeczy po imieniu.Koniec oznacza,ze cos bylo nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich ex jest chyba bardzo mało, w każdym razie ja takich nie znam. Ludzie układają sobie życie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex żona
ciekawe kiedy Ty będziesz jego pomyłką po takim jak Wy dueciku wnoszę, że niedługo jeden pluje i druga pluje po ex a wiatr może zawiać w waszą stronę i zakrztusicie sie własną plwociną nie lecz lęków na forum to oznaka słabosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość druga żona drugiego męża
jestem eks, dał mi ten eks mąż nieźle w kość, ale mam swoje życie, drugą rodzinę też swojej jeszcze wtedy kochance opowiadał o mnie cudeńka, a teraz kobieta mnie zna i chyba już w cudeńka nie wierzy spotykam się z eksem tylko w sprawach syna i nie ma wojny, nawet teraz lepiej mi się z nim rozmawia niż kiedyś, mogę być pomyłką, wisi mi nazewnictwo, on też był moją pomyłką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie strasznie śmieszą
kochanice, które plotą brednie o eks żonach. Biedne żałosne istotki, które musiał dopiero przelecieć żonaty facet aby mogły się w czymś poczuć lepsze od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Tomkowa
Kochanice tez mnie smiesza.Sa zalosne,ale nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILIANNNAAAA
czy to wazne czy on drugi czy trzeci raz wyszedł za mąż ?? raczej nie!!! Kkazdy z nas ma prawo aby ułozyc sobie zycie od nowa z kim slepszym ! przeciez nigdzie nie jest powiedziane , ze z ta osoba za k tóra wyszlismy za maz mamy byc do samej smierci ! zycie bywa bardziej skomplikowane niz nam sie wydaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdcfvgbhn
10 lat zajelo mu dowiedzenie sie, ze zona to pomylka? :O sorki, ja rozumiem, ze mozna sie pomylic co do paru osob w zyciu, ze sa sytuacje, gdzie przy poznawaniu sie okazuje, ze taka osoba jednak nie jest nam 'pisana' ale 10 lat?! to jest naprawde kupa czasu! i jezeli facet, ktory poswiecil drugiej osobie az tak dlugi wycinek czasu nie tylko tak go przekresla ale jeszcze nawet nie ma szacunku do tych lepszych chwil to wspolczuje faceta, bo to ani czlowiek z klasa ani prawdziwy mezczyzna :O ja tez bym nie chciala by moj facet gdyby mial jakas exs zone przyjaznil sie z nia ale chocby ze wzgledu na to co ich kiedys laczylo ze az 10 lat ze sobna spedzili, ze wzgledu na dzieci nie chcialabym by tak mowil o kobiecie ktora musiala cos dla niego znaczyc :O to jest strasznie przykre bo swiadczy tylko o tym facecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliano, uważasz że sobie
powwinno się zmieniac partnerów życiowych co chwila? Zakładac, że wiążesz się tylko na krótko, bo moze się trafić ktoś "lepszy"? Dziwne rozumawanie, godne dwulatka. Ale i tak małego człowieczka się uczy, ze niektórych decyzji nie da się odwołać. Współczuję moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w uk 6 lattttttt
10 lat zajelo mu dowiedzenie sie, ze zona to pomylka? nie wczesniej doszedl do takiego wniosku !!!ale musial miec gdzies odejsc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem lepiej
czesto byle okazuja sie pomylka juz na starcie malzenstwa,ale kredyty i inne zobowiazania robia to ze facet nie odchodzi.Rowniez dlatego ze nie ma gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
czy to usprawiedliwienie dla mężczyzny czy też może zarzut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
wiem lepiej-> zwalasz z nóg tymi kredytami :D Pani Tomkowa lepiej się zajmie swoim mężem zamiast tutaj głupoty wypisywać bo samotnym panem Tomkiem zaraz zajmie się jakaś urocza sąsiadka i pani Tomkowa zostanie sama pomyłką życiową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Komedia pomyłek. W rolach głównych: - EX Tomkowa - pomyłka - Pan Tomek - totalna ofiara - Pani Tomkowa - totalna pomyłka* *także natury :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nic nie zmieni tego, że
wchodząc w związek stajemy się potencjalnymi eks, bo albo wyjdzie albo nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza żona pierwszy mąż
to są pierwsze miłości - i mimo nieporozumień,często przykrości towarzyszącej rozstaniu ,to takiej drugiej czy drugiego nigdy się już nie znajdzie,nie mówię tu o patologi,te następne związki to takie bycie razem coby nie być samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jajec proszę
nie będę wieszała psów na moim eks, tak jak mąż nie obgaduje swojej byłej, ale proszę mi tu nie wciskać kitu o pierwszych i jedynych miłościach fakt! wychodziłam za mąż z miłości, ale już długo przed rozwodem miłość wygasła i pewnie gdyby nie rodzinka, wujek ksiądz to bym się nie męczyła w zimnym związku kilku dodatkowych lat miłość łączy mnie z mężem nr 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jajec proszę
i... wisi mi numeracja i Wasze zdanie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten nr.jeden
Obojetnie on czy ona...wlasnie nr.jeden ta niby ,,milosc''to czesto pomylka zyciowa.Sa takie co jeszcze czesto oczekuja,ze beda utrzymywane do konca zycia.!Taka ,,stara milosc''to kula u nogi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×