Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham malutkie dzieci

urodziłam 3 miesiące temu a juz chciałąbym być w ciąży z kolejnym maluszkiem

Polecane posty

Gość kocham malutkie dzieci

ale niestety na razie jest to nie możliwe bo przy porodzie mimo iż byłam nacięta to i tak mnie mocno porozrywało i lekarz powiedział że najpierw musi się wszystko dobrze wygoić i że na razie to nawet nie mam myśleć o drugim dziecku bo mogły by wystąpić poważne powikłania. A ja tak bardzo chciałabym znowu być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgry
Wiesz co? Mi też się wydawało że chcę, w pierwszych miesiącach po urodzeniu. Potem okazało się że to był jakiś amok i szok poporodowy. Gdy ci się hormony i emocje uspokoją, wtedy się zastanawiaj czy naprawdę chcesz drugie dziecko, i to tak szybko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyy 2 dzieci w ciągu roku? zastanów się lepiej nad tym baaaaardzo mocno w tej chwili hormony tobą rządzą a nie rozum daj sobie conajmniej jeszcze 3 miesiące bo bycie w ciąży jest fajne ale potem trzeba mieć siły i chęci by dzieci wychować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie zapraszam do
ja jestem 5 miesięcy po porodzie, hormony już dawno na mnie nie działają a ja jak widzę kobietę w ciąży to jej zazdroszczę...mążnie chce drugiego dziecka przynajmniej przez 5 lat, a jajuż bym chciała znowu czuć ruchy maluszka pod sercem... strasznie bym się cieszyła z wpadki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to takie szybkie ponowne macierzyństwo wydaje mi się nieodpowiedzialne :/ odchowajcie najpierw jedno a nie jak taśmociągi :/ dziecko szczególnie maleńkie potrzebuje dużo ciepła i miłości no i pochłania kase w tempie ekspresowym ile znajdziesz czasu dla dziecka jak np odpukać w drugiej ciąży będą komplikacje?, wizyty w szpitalach i inne takie? troszkę odpowiedzialności a poza tym dajcie też swoim ciałom odpocząć bo 3 czy 5 miesięcy to jest jeszcze bardzo krótko dla organizmu który 9 miesięcy nosił w sobie "pasożyta" który wszystko z was wysysał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostań
krową rozpłodową ... chwalisz się tu jaka cudna jesteś? A jesteś tylko niemądra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :D:D:D króliki :D:D:D chcieć sobie i można ale trzeba przy tym myśleć :) pewnie obie dziewczyny mają max po 20 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja rozumiem dziewczyny , też po porodzie chciałam być znów w ciązy i też zazdroszcze innym ciężarnym dziewczyną ,ale to że chce nie znaczy że będe w ciaży bo jak tu któraś dziewczyna napisała trzeba odczekać bo widze ile mój maluch potrzebuje uwagi ,energii ,a wiem że w ciąży nie byłabym aż tak aktywna jak teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy mówicie, organizm po jednej ciąży nie doszedł jeszcze do siebie a wy już o kolejnej??? Autorko piszesz tak ale jeszcze nie wiesz jak to być mamą starszego dziecka. Może teraz masz grzeczne dziecko i masz czas dla siebie ale np za pll roku to się zmieni i jak sobie dasz w tedy rade z dwójką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie zapraszam do
to ze powiedziałam ze bym chciała, nie znaczy ze sobie zrobie dziecko:o jeszcze mnie nie pogięło, podzieliłam się tylko moimii uczuciami z tym związanymi, a wy od razu jazda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie zapraszam do
chyba bym wyłysiala totalkie gdybym teraz zaszla w ciazę bo wlosy mi teraz lecą jak durnowate:o i mam więcej niż 20 lat...znacznie wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba zwariowałaś
pogadaj z mamami bliźniaków jaki to zapierdziel! ja mam i szwagierka mamy dzieci w małym odstępie czasu (ja 1,5 roku ona niespełna roczne) - czasem się opiekujemy na wzajem tymi dziećmi i powiem ci coś - to jest STRASZNIE WYCZERPUJĄCE! ...jeden włazi na stół, drugi na schody, jeden ma pełna pieluchę, drugi chce pic itd - nie wiadomo w co ręce włożyć! autorko teraz masz niemowlaczka który ci pół dnia przesypia i leży w jednym miejscu - poczekaj jak zacznie raczkować i spać 1x dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×