Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek244

Problem ze zrozumieniem pewnej sprawy ... pomóżcie

Polecane posty

Czy ktoś mi doradzi jak mam się zachować w tej sytuacji bo ja już nic z tego nie rozumiem, przechodząc do tematu jestem z kobietą pół roku, która mnie kocha lecz po ostatniej naszej rozmowie nie wiem co myśleć. Oznajmiła mi, że jest jej przykro że nie może dać mi tyle samo szczęścia jak ja daje jej, stwierdziła że boi się zaangażować maksymalnie. Powiedziała, że teraz jej sprawy dzielą się na nasze sprawy i jej sprawy, że nie umie dać tyle z siebie ile bm chciał że czas to zweryfikuje. Co mam o tym myśleć ;( Na końcu napisała że mnie kocha nie zwarzając na to co ja o tym wszystkim myśle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszechwiedzaca zenka
the end is commmmming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapi birfdej tu ju
jesli lubiesz sie bawic w rozszyfrowywanie kobiecej psychiki to kontynuuj te znajomosc. takie emocjonalne sudoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że cie rzuci
bo już przygotowuje grunt. Wyjdzie na to, że jesteś dla niej "za dobry". :D Albo ma skopaną samoocenę i lubi się umartwiać albo nie chce powiedzieć "POznałam Heńka i ciągnie mnie do niego więc spadowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapi birfdej tu ju
alez dokladnie to mialam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapi birfdej tu ju
nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzm sie z postem
"że cie rzuci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loiuydxcvbnm,.
skacz wokół mnie ale wiesz przecież - mi się wokół ciebie skakać nie chce... po polsku: wiem że ci na mnie zależy, bawi minie to i cieszy - lecz mi nie zależy tak bardzo -poczekajmy, może zacznie.......... .....a może nie... .....ale tak fajnie, jak ktoś poza mną świata nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pol roku i nie zaczelo?
no to stary pakuj manatki i szukaj nowej niuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 latka jeszcze 10 razy
zmieni faceta zanim dojrzeje do poważnego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfguhijok
przetlumaczenie: jestes zbyt wymagajacy i niewiele dajesz jej zaczyna sie odkochiwac bo tylko bierzeszi bierzesz i w ogole nie rozumiesz jej i jej potzreb -byc moze randki niezbyt interesujace i brak jakiejs motywacji do zostania w tym zwazku... poniewaz nie skrzywdziles jej jakos wprost ( zdrada , nie uderzyles , nie jestes skurwielem) jej glupio to jakos skonczyc i ma wyrzuty sumienia ze ciebie rani...wiec postanowila to zakoczyc ta droga w ktorej daje ci znac ze problem lezy w niej zebys sie zle nie czul... taki zwiazek mozna czasem uratowac jesli sprobujesz jakichs taktyk w stylu -zaskocz ja od czasu do czasu - przynies jakis kwiatek, bilety na koncert, wymysl jakas wycieczke lub spacer w fajne dziwne miejsce, zabierz ja do kawiarni -wydaje mi sie ze nuda moze byc tu problemem itp http://www.youtube.com/watch?v=EcZqxUVhLzg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary ja nie biore jezdze z nią wszędzie ona woli swoje koleżanki chciałem ją zabrać do kina ale sprawa leży jeszcze w jej rodzicach że mnie nie akceptują i ona jest mami córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfguhijok
czy jestes biedny a ona z bogatego domu? czy to chodzi o to ze jej rodzice wmawiaja cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ludzie powinni
sie dobierac pod wzgledem statutu spolecznego bo jak jest roznica nigdy to nie wypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z bogatego domu ona też jej babka nawet ingerowała w to zeby sie ze mną nie spotykała i mamie narobiła o mnie opinii chociaż mnie nie znają. Ja już nic z tego nie kumam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile macie lat
jest mloda i chwiejna, nie licz na wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie tozto jeszcze
dziecko :O pewnie chce sie pochwalic przed kolezankami ze ma ciebie ale.... juz jej sie znudziles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jeszcze mloda dzidzia
ktora sama nie wie czego jeszcze chce,moze po prostu jest za mloda emocjonalnie dla ciebie>! poszukaj sobie madrzejszej,bardziej dojrzalej,bo ta sie zachowuje jak rozchwiana dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfguhijok
jak rodzina manipuluje a ona nie ma silnego charakteru to nie wygrasz niestety bo za duzo ludzi w jednym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfguhijok
no to z tego wynika ze to zo mowila to jej ktos wmowil a to co od siebie powiedziala to z tym sprzeczne dlatego nie ma to sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×