Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sonea_Galeria_Na

Za wsparcie materialne spotkam się z...

Polecane posty

Gość POWAŻNA OFERTA
Za seks analny dam Ci 500 zł. Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
najpierw odpowiedz na te oferty ktore dostalas bo wydaje mi sie ze cos sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudo Galerianka
GRACJANILUZJONISTA - jeżeli mial byś córkę i by dawała dupy za kase czy ciuchy byłbyś zadowolny? Ja tam nikogo nieumoralniam. Jej sprawa bez wgledu co napisza i tak bedzie sie sypac... teraz tylko lodzik a pozniej bedzie sie rznac jak stara. Ja na miejscu faceta nawet bym nie tknęła takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek@h22.homelinux.net
Sonea. Widzisz mojego nicka ? Podaj kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWAŻNA OFERTA
Za 300 zł do cipki. Bolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
i na jakie oferty odpowiesz laleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
ankiety sobie przeprowadzasz ? dziewczynko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRO Napalony Poważna Oferta
Dam 1000 zł. Za 2 godziny sexu. W tym ciągnięcie bez gumki z połykiem i na twarz i sex w cipke. Jak odpowiada to prześle meila i tam sie dogadamy co do szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
to nie jest styl pisania 18-latki poza tym nie widze roznicy w odpisywaniu na oferty teraz albo wieczorem ... i tak marnujesz swoj czas piszac w tym watku wiec moglabys to zrobic teraz ... zapewne jestes psychologiem albo chcesz sobie popatrzec na nagie zdjecia ewentualnie jestes psychopakta na punkcie forum i zbierasz zdjecia wszystkich uzytkownikow.. zalosneeeeeeeee... nigdy sie z nikim nie spotkasz .. wiec nie sciemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisuję teraz, bo nie mam jak zrobić zdjęć. Dopiero wieczorem koleżanka ma mi aparat podrzucić i będę sama, więc będę mogła sobie pisać do innych. A styl pisania dlaczego nie jest 18 latki?? Czy wszystkie dziewczyny w tym wieku to jakieś głupie dziewuchy, co się wysławiać nie potrafią?? Otóż nie!! Są takie co przywiązują do tego dużą wagę i taką jestem właśnie ja! A Ty niby taki detektyw i jasnowidz, że przejrzysz każdy podstęp?? Nawet ten wyimaginowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
no prosze czyzby zainteresowala Cie moja osoba .. tak jestem jasnowidzem a tobie gucio do tego psuta lalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRO Napalony Poważna Oferta
Złożyłem ofertę i co? No więc poważnie szukasz sponsora czy sobie pogawędki szukasz na forum ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
jak mozesz byc zainteresowana osoba .. mozesz byc zainteresowana kasa.. tylko kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korwa czy ludziom naprawde sie nudzi ze podszywacie sie po innych - widac opórcz tego ze jestesci ebrzydalami to nie stac was na sponsorowanie fajnej laski wszystkie inne wpisy to podszywy jezeli szukasz sponsora to odezwij sie cezar30@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanilusjonista
Ludzie są różni, każdy ma inne potrzeby , inne problemy z którymi się boryka. Rozwiązuje je na swój sposób , i żyje tak jak mu się podoba. Każdy ma wolną wolę i żyje według swoich zasad. To sie nazywa tolerancja. Nie żyjemy w średniowieczu ludzie. To nie te czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezar300 - co Ci daje zwracanie mi tu uwagi??? Dowartościowujesz się w ten sposób, a może to Tobie się nudzi i sobie ucinasz pogawędki na forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSTRO Napalony Poważna Oferta
Trudno. Takich jak Ty jest milion. Szukaj dalej za 60 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
a jednak Cie zainteresowalem ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezar300
tak sie sklada ze ja nie musze placic za kobiety :) a twoje pytania sa tylko wynikiem twojego zainteresowania moja osoba .. jezeli tak nie jest po prostu to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PlayP
Napisz wieczorem. Jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cezar300 - a nie dość dobrze dałam do zrozumienia to iż NIE JESTEM ZAINTERESOWANA TWOJĄ OSOBĄ?? A więc... NIE JESTEM TOBĄ ZAINTERESOWANA. A skoro nie musisz płacić za towarzystwo kobiet to znikaj stąd...już....sio sio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zomek
Sonea: 18-latki SĄ głupie, a twoje teksty sa za dobre jak na 18-tke. Sa pisane przez wyksztalcona osobe w wieku plus-minus 25 lat dlatego to prawdopodobnie badania socjologiczne, do pracy magisterskiej czy tez cos w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×