Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość golus

kolor ścian

Polecane posty

Gość golus

witam , mam w planach malowanie przedpokoju i dużego pokoju chciałabym jakąś jasną farbe ale nie białą , jaki kolo polecacie ? moze ostatnio malowaliście i jakiś kolor uważacie za godny polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio robiłam podobny remon
t. Przedpokój pomalowałam na ciepłą ciemną czerwień (dzikie wino) a duży pokój na jasny beż. Wybrałam farbę... cholerka zapomniałam nazwy... z takim wielkim kudłatym biało-czarnym psem w reklamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio robiłam podobny remon
Dulux - właśnie sobie przypomniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golus
ja własnie mam na czerwień ,brodo , ale na dłuższą mete okazał sie tak przytłaczający kolor ze muszę przemalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w duzym pokoju pastelowy jasmin duluxa, bardzo mi sie podoba, jest jasny ale nie bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w swoim pokoju mam bladożóły młody ma niebieski, ale nie pasują do niego brązowe meble reszta biała podoba mi się jeszcze jaśniutkozielony i jaśniutkofioletowy, taki - lila do przedpokoju praktyczne są farby lateksowe - lekko sie błyszczą, ale za to są zmywalne (i droższe niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest?
ja mam w pokoju dwa kolorki (skosy wiec fajny look): tatarakowy i hiacyntowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przedpokoju mam rubin z duluxa, uważam, że ciemny kolor jest praktyczny jak się ma dziecko i ciągle przychodzące dzieciaki w odwiedziny :) nie brudzą mi łapkami ścian. jeżeli na jasno, to farbą, która można myć jaki to jest tatarakowy, pojęcia nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w przedpokoju mam pole slonecznikow ze sniezki (zmywalna) i ten kolor mi sie podoba w jednym pokoju mam duluxa: pistacje i taki pomarancz (nie pamietam nazwy koloru :P) a drugi czeka na przemalunek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mały przedpokój ,wąski i długi ,tam gdzie mam szafkę na buty i wieszak na kurtki przedpokój ma kształt kwadratu no i tak całość jest w jasnym kolorze niezapominajki czy coś takiego a na jednej ze ścian tych wąskich mam cztery paski tapety w kolorze cappuccino z czekoladowymi liśćmi i niebieskimi kwiatami coś jak kaczeńce czy cholera wie ,mi się podoba :) no i tam gdzie ta tapeta jest na środku lustro prostokątne i dwa kinkiety na bokach ,sufit biały na narożnikach sztukateria z gipsu (takie listwy ozdobne )ale gładkie mają tylko trzy karby no to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy w jakim stylu chciał/chciałabyś mieszkanie :) Mi się osobiście najbardziej podobają mieszkania w nowoczesnym "zimnym" stylu, jak np. w galerii zdjęć www.n-design.pl. Ja z resztą zawsze tak robię podczas remontu, że inspiruję się zdjęciami różnych firm aranżujących wnętrza i Tobie też to doradzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×