Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eurydyka z patyka

Sprzedalam kombinezon, kupilam lody :-P

Polecane posty

Gość eurydyka z patyka

Wystawilam troche rzeczy na allegro po swoich dzieciach. Mialam poczucie, ze jestem taka zaradna i gospodarna :-O Sprzedalam m.in. kombinezon za ...15 zlotych. Tego samego dnia w sklepie kupilam lody Grycan za 14,99 i tak dotarlo do mnie, ze sprzedawanie na allegro to oddawanie za darmo niemalze :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjkgskerjfksdnv
mogłas przeciez oddac komus za darmo;) wieksza satysfakcja albo schowac na gorsze czasy.... ...jakie wy mcie problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka z patyka
tak schowac na gorsze czasy, kombinezon 68 jak najmlodsze z moich dzieci nosi 80 :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pomyśl inaczej - kupiłaś kombinezon, Twoje dziecko w nim chodziło, sprzedałaś go a lody miałaś za darmo :) jakbyś nie sprzedała to musiałabyś za nie płacić,a kombinezon i tak by leżał w szafie i się kurzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
To mnie pocieszyłaś, bo ja sprzedałam kurtkę (ale większą) za 25 zł i wydawało mi się tanio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka z patyka
zgadzam sie z Toba Agata... ale jak ciuch poszedl za 15 zlotych, to mialam poczucie, ze cos zarobilam, a potem zdalam sobie sprawe, ze te 15 zlotych to tak naprawde jest ... malizna.... Zeby nie bylo, ze jestem jakas materialistka, czy cos, rzeczy po dzieciach zawalaly tylko miejsce w domu, pozbieralam je, porobilam zdjecia i wystawilam, w sumie do kieszeni wpadlo ponad tysiac zlotych (w tym byl tez wozek), ale takie przeliczenie kombinezon-lody troche mnie rozbawilo i pokazalo, jaki "interes" zrobilam :-D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka z patyka
no ale zeby zrehabilitowac moje ciuchy powiem, ze inny kombinezon poszedl za ponad 54 zlote :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety tak jest :) ja sprzedałam kombinezon 74 cm za 25 zł, jak nowy, założony 2-3 razy :) ale ja sobie to tak tłumaczę jak napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam inny system :D i przyznam że podkradłam go od mojej kolezanki :D w miesiącu sprzedajemy za małe ubranka na allegro lub w komisie, kase za to zgarniamy i wymieniamy to dzieciaczkom na nową zabawke /autko/ciastolina/ a dla nas choć na mały kosmetyk - ot taka motywacyjna nagroda :D ja ostatnio sprzedałam w komisie kurteczke wiosenna, spodnie i dresik i to zamieniłam na taką zabawke http://allegro.pl/hasbro-buckaroo-szalony-osiolek-i1207848098.html i maseczke za całe 3,5zł dla mnie :D moi chłopcy grali a mama się mumifikowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam CI jeszcze że kiedyś zamieniłam fotelik samochodowy Maxi Cosi Tobi + wózek spacerówke + wózek pakowany do plecaka na... 1 nowy fotelik samochody tyle ze z Iso-fixem :D ja na to patrze tak, nikt mi nowego większego fotelika nie podaruje, a tu mam nowy, praktycznie "za darmo".. qrcze, juz mam przygotowane gry i inne cuda do wystawienia - do posprzątania ale jakoś zabieram się do tego jak pies do jeża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam podobne odczucia
ale to jeszcze nic - policz że musiałaś zapłacić za wystawienie aukcji no i prowizje od sprzedaży!!! A przy aukcji też się trzeba napracować, poświęcić czas ehhh czasem sama nie wiem po co to robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×