Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anka87678

fajne sklepy internetowe z ubraniami jakie znacie?

Polecane posty

Gość gość
Ubrania zwykłe czy sportowe? Jeśli sportowe, to ode mnie dorzucę http://dip24.pl , mają bluzy, koszulki, spodnie dresowe, dresy kompletne, spodenki i wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka markowej, dobrej jakości odzieży damskiej to na pewno znajdzie dla siebie coś interesującego w sklepie http://kamfashion.pl - zawsze w weekend - y - promocja na wszystkie produkty - 20 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojej miejscowości znam www.brotex.pl. Sklep internetowy jeszcze w trakcie tworzenia, ale na pewno na dniach zostanie otwarty i warto zajrzeć, bo fajne rzeczy od nich mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltarlo
Ja od siebie polece www.sklep.dorjan.pl Mają bardzo fajne kurtki skórzane i płaszcze - dla osób lubiących ten styl prawdziwy raj :) dodatkowo teraz jest kod rabatowy "NAJLEPSZESKLEPY" dający 3% rabatu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majunia25
oryginalne i ciekawe ubrania znajdziesz na italshoe.pl Mają tam cudowne włoskie buty, ale też piękne ubrania. Polecam, bo są warte swojej ceny i każdego wydanego grosza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić świetny sklep z obuwiem sportowym - jest też odzież, ale butów zdecydowanie najwięcej, głównie nike. Nowe modele, dobre ceny, sporo niższe niż po sklepach. Sklep nazywa się Perfektsport.pl , warto zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi osobiście podobają się ubrania ze sklepu Zeltros http://zeltros.pl/pl/ Mam już 2 sukienki stamtąd i każdy pyta gdzie je kupiłam. Prałam je wiele razy, nic się z nimi nie dzieje, pewnie posłużą mi w następnym sezonie :) Planuje jeszcze zakup kombinezonu, jest ładna pogoda więc czemu nie - jesień się w tym roku nie śpieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz fajnych dodatków skórzanych wysokiej jakości polecam www.alkapask.pl ceny również bardzo atrakcyjne, kupiłam tam mężowi pasek XXXL z naturalnej skóry bo mój luby duży jest :) długo szukałam i tam znalazłam, a przesyłka doszła błyskawicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heho.com.pl tutaj kupisz zdecydowanie najfajniejsze czapki zimowe - ja tam kupuje od lat i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluska7632
Koniecznie zajrzyjcie tutaj http://www.yosh.pl/start/ona/# . Są tam wszystkie ciuchy z różnych markowych sklepów. Super rozwiązanie. Można tam się obkupić, bo widać gdzie co jest najtańsze. Lubię korzystać z tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett21
Dobre koszulki i bluzy można kupić tu piekuo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.sklep.cottonclub.pl . Fajne ubrania dobrej jakości. Ubieram się tam od dawna i się nie zawiodłam. Ceny przystępne. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam już kiedyś o zakupach w sklepie http://adelafashion.pl/ , często tam wracam bo ceny maja dobre. Teraz mają nowa ofertę z butami na jesień, wcale nie droższe niż na allegro. Z odzieży najwięcej mają sukienek ale czekam kiedy nadejdzie oferta ciuchów na jesień. Jak będzie coś ciekawego to dam znać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz sklepów zagranicznych jak choies i shein moim faworytem w Polsce jest http://nunu.pl/ . Odkryłam sklep przypadkiem szukając jakiejś fajnej sukienki dla siebie. Mają naprawdę dobre jakościowo rzeczy. Za tydzien gdy wyplatę dostanę kupię sobie u nich upatrzone już dawno butki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego akurat nie znam. Ale jak tak rzuciłam okiem na stronę to niespecjalnie mi się podobają te ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam fajny, dobry gatunkowo płaszczyk w sklepie bylila.pl mogę Wam go spokojnie polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam BielzinaiJa.pl to fajny i solidny sklep internetowy z miłą obsługą,można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaP
Ja często przeglądam sklep diverse, bardzo często spotykam się tam z dużymi rabatami http://sidengo.com/diversesystem ale raczej wolę ubranie dotknąć przed zakupem, więc kupuję tradycyjnie a nie przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych dobrych sklepów z odzieżą,to często wybieram sportową ze sklepu ExclusivSport.pl mają szeroki wybór i rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNATI
sklep c&ALUB ansvar, croocodillo,h&M CUDOWNE SKLEPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×