Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tryt6tui6kkuyku

nie wiem ile wziasc za opieke nad dzieckiem.Pomozcie, doradzcie.

Polecane posty

Gość tryt6tui6kkuyku

podpowiedzcie mi drogie mamy. Ja nie pracuje, zajmuje sie dziecmi 2 i 6 lat. Nie przelewa nam sie ale tez nie biedujemy, zadko zdarza nam sie cos odlozyc. Narazie do pracy pojsc nie moge bo nie mam co zrobic z mlodszym. I tak sie zastanawiam, odpowiedzialam na ogloszenie ze moge sie zajac chlopcem o rok starszym od mojej corki. 3 godziny dziennie popoludniami. Czy to dobty pomysl???Co myslicie??I tak siedze w domu, o tej godzinie maz tez wraca z pracy. Kilka zl by wpadlo do kieszeni. Tylko wlasnie nie wiem ile moge sie spodziewac. jak babka sie mnie zapyta na ile licze to co odpowiedziec???W opieke wchodzi pomoc w lekcjach, ogolna opieka, bez jedzenia chyba ale wiadomo, czasem chlopcu cos tam dam. Ile byscie zarzadaly za taka prace??nie liczac weekendow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryt6tui6kkuyku
up up nikt nie pomoze???Dzis mam spotkanie z ta pania i niewiem ile bym mogla wziasc za taka opieke, nigdy nie pracowalam w ten sposob,prosze doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ćma cme
Mojej znajomej opiekunka bierze 8zł na godzine, ale to dobra znajoma stawki są dużo wyższe. Pamiętaj ze dziecko to odpowiedzialność więc się ceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryt6tui6kkuyku
no niewiem, A jak bym wziela te 8zl za godzine to by bylo ok???kokosow bym z tegio nie miala ale zawsze pare zl wiecej, ok 500 miesiecznie. Jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszyszynka
Ja mysle, ze jakby chodziło o "dłuższe" siedzenie, to stawka 8 zł, ale jak to sa 3 h, to trochę wiecej - 9-10 zł za godzinę. Tylko uwazaj, zeby nie wyszło to potem tak, że ty musisz sie zajmowac swoimi dziećmi, a on siedzi sam i nikt sie nim nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryt6tui6kkuyku
nie no, oczywiscie ze tak. 3 godziny to nie jest duzo czasu, mysle ze szybko minie na zabawie i nauce,tym bardziej ze corka jest w podobnym wieku. A myslalam ze im wiecej godzin na dzien to tym wiecej powinno sie placic, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze 8 zl jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×