Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm...?

kiedy??

Polecane posty

Gość hmm...?

kiedy moge kupować już pierwsze ubranka dla dziecka bo sie nie moge doczekać a to dopiero 7 tydz ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz kupować kiedy chcesz. Niczyjego pozwolenia na to nie potrzebujesz. Płci jak na razie nie znasz więc możesz kupować w kolorach uniwersalnych. Czym wcześniej zaczniesz kompletować wyprawkę tym mniej cię pociągnie po kieszeni, to znaczy nie odczujesz tak tego jakbyś wszystko musiała kupić w ciągu miesiąca czy dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka123456
witaj :) ja tez się nie moge doczekać, jestem w 11 tyg. :) mówią, żeby się wstrzymać :) więc jeszcze nie chomikuję w domu, ale mam po po bliskiej znajomej więc leżą w worku na strychu, ale nie u mnie w domu, u niej :) musimy chyba jeszcze poczekać :) niech się dzidizuś dobrze zagnieździ i ułozy w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 16
czekam aż poznam pleć. nie chcę uniwersalnych kolorów.Co nie oznacza, ze dziewczynka od stóp do głów w różu, ale są śliczne ciuszki biale, czerone, żólte ale z akcentami typowo dziewczęcymi. są zielone i błękitne ale takie tylko dla chlopca. Więc chce wiedzieć kto w brzuchu mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×