Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damian-23

zbyt oddana dziewczyna

Polecane posty

Gość damian-23

Cześć! Mam mały problem z dziewczyną. Chodzi o seks, ale nie o to, że jest kiepski. Przeciwnie- jest znakomity, ale o podejście do niego mojej dziewczyny. Zachowuje się często tak, jakby zmuszała się do tego. Proponuje mi zrobienie laski, bo uważa że tak trzeba. Miała wcześniej chłopaka, który delikatnie mówiąc niezbyt dobrze się z nią obchodził i chyba teraz są takie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian-23
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 89123
Skoro Twoja dziewczyna miała złe doświadczenia może jej sie wydawac że pewne rzeczy MUSI zrobić w łózku bo inaczej ją zostwisz albo bedziesz niezadowolny. Moja rada: przytul ją, powiedz ze nic nie musi i ze mozesz poczekac az ona sama tego zapragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian-23
ona często jakby się mnie boi, traktuje seks jako jakiś obowiązek ( zwłaszcza oralny, który często mi proponuje, gdy widzi, że mam erekcję). Nigdy jej nie skrzywdziłem i nie skrzywdzę. Chciałbym tylko żeby nie traktowała mnie jak jakiegoś swojego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg ale masz problem człowieku. trafiłeś na ideał i jeszcze marudzisz o_O Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! krncnb@o2.pl P-Ń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musliowocowe
może jesteś kobietą? Nie myślałeś o zmianie płci na właściwą dla twojego mózgu? Twój mózg jest żeńskiej płci i dlatego nie fascynuje cię władza i posłuszeństwo kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 89123
Damian wydajesz sie naprawde fajnym facetem ze zdrowym podejsciem. Jedyna rada to porozmawiać z nią tylko tak zeby nie poczuła sie odrzucona bo zaraz pomysli "aha pewnie mu nie sprawiam przyjemności źle to robie itd" Są kobiety z ktorymi w rozmowie w sprawach seksu trzeba bardzo delikatnie... Postaraj sie by to ona poczuła sie najwazniejsza w łózku, pieść ją, powiedz ze najwazniejsza jest dla Ciebie jej przyjemnosc a nie Twoja własna i ze nie chcesz jej zmuszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian-23
ja ją zaspokajam, tylko ona ma jakiś uraz psychiczny, który każe jej traktować swojego chłopaka jako swego pana, co ja uważam za niezbyt zdrowe z jej strony. Chcę aby była normalną dziewczyną, jaką zwykle potrafi być, a nie jakąś niewolnicą seksualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 89123
A tych co Cie krytykuja nie słuchaj bo widocznie nie bardzo mają pojęcie o czym mówią;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna 89123
Jesli problem jest tylko w oralu to po prostu daj jej czas i nie robcie tego, jak zobaczy ze mimo tego w lózku jest ok to sama tego zapragnie, albo moze problem lezy w finale np nie lubi w ustach itd sprawa jest prosta ona moze sie bac ze jak przestanie robic pewne rzeczy to odejdziesz poszukasz innej. Tego sie na da załatwic inaczej niz rozmową z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna dziewczynaaaa
Jej podejscie do sexu uda sie "wyeliminowac" tylko cierpliwoscia, czuloscia, troszczeniem sie o nia, po prostu tak jak piszesz, ona uwaza, ze pewne rzeczy nalezy robic w lozku, bo inaczej sie nie sprawdzi etc... To jest troche mechaniczne podejscie, brak spontanicznosci, ale mozesz w niej to "wycwiczyc" odpowiednim podejsciem, wytlumaczyc jej, ze schematyczne uprawianie sexu jest mniej ciekawe, ogien musi pojawic sie z nienacka wtedy ma swoja wartosc i smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian-23
Ostatnio tak mnie wkurwia to jej zachowanie. że sam mam ochotę jej przypierdolić z liścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może on to lubi. Może lubi być uległa i czuć twoją dominację. Wiele kobiet to lubi wiele w związkach za tym tęskni. Może nie powinieneś tego zmieniać na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natury nie oszukasz
nieee, dziewucha jest aseksualna, zmusza się by osiągnąć zamierzony cel - np. męża a po ślubie zaraz ją rozboli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×