Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiolka92

trądzik sposoby zwalczania

Polecane posty

Gość o tzo chozzzzzzzzi
ale ze jak na tzipie masz te pryszcze? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajs
Walczę z trądzikiem od kilku lat. Przede wszystkim pielęgnacja: delikatny żel/pianka i tonik antytrądzikowy. Pij herbatkę z bratka, jeśli to trądzik na podłożu pokarmowym, to ładnie Ci organizm z toksyn wyczyści. Na duże krostki punktowo pasta do zębów lub Benzacne. Ja od siebie polecam Suocrem. Smaruj cieniutką warstwą na noc. Można na całą twarz, jest delikatny. Musisz ograniczyć konserwanty, a jeśli nie chcesz/nie możesz to pij ww. bratka, pokrzywę lub zażywaj tabletki z drożdżami. No i nie nakładaj dużo podkładu i pudru na twarz, bo to zapycha pory i tak naprawdę pogarsza stan cery. Jeśli stosujesz się od dłuższego czasu do rad, a nic nie pomaga, to udaj się do ginekologa. Widocznie hormony szaleją :P Wiem z czym się zmagasz, moje czoło to istna katastrofa, ale teraz zrobiłam sobie grzywkę, nie nakładam tapety i pryszczy nie widać, a z dnia na dzień jest coraz lepiej :) Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto wybierać się do ginekologa (no chyba, że prywatnie). Ja byłam u publicznego i babka potraktowała mnie na odwal się. Nie zapytała o pielęgnację tylko wcisnęła jakąś maść ;/ W dodatku szczypało mnie, a pryszcze i tak wyskakiwały. Nie ufaj tym, którzy chcą Ci wcisnąć "cudowny środek na trądzik", bo każdemu pomaga co innego. Zaufaj naturze ;) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhajs
pfu! zamiast ginekologa miało być dermatologa w tym drugim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×