Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hit roku

Pomocy normanie facet wykrecil mi taki numer ze szok!

Polecane posty

Gość hit roku

wiec padniecie myslalam ze takie rzeczy to tylko w filmach a tu prosze. A oto historia bylam 4 lata z facetem w konkubinacie zona go zostawila po 3 latach ale rozwodu nie mieli i to byla prawda bo ja znam. Ale jesteslmy razem 4 lata a ja sie dowiaduje ze koles bedac ze mna zdazyl sie rozwiesc 2 lata temu nie powiedzial mi. Do tego znalazl sobie nowa kobiete i jechal na 2 fronty ona tez o niczym nie wiedziala i byl w trakcie szukania 3 naiwnej... Bo przylapalam go na ich 1 spotkaniu. Do konca sie wypieral. Potem przyznal sie i wcale nie skapwal ze sie zachowal jak podla swinia. I jeszcze mi tekst ze nie mowil nic bo nie chcial mnie stracic! Zebysmy zostali przyjaciolmii i zebym zadzwonila popoludniu bo sie steskni! No co za ch*j! I gdybym tego nie wykryla to by to ciagnal! No co za palant. I jeszcze mi mowize on byl zawsze ze mna szczery a jesli ja wprost nie pytam to on nie widzial potrzeby powiadomienia mnie... Nosz ja pie**ole!Jechac na 3 fronty praktcznie, ok 4 lata, kim trzebabyc zeby cos taiego wymyslic... I jeszze mi ierdoli ze nie chcial mnie stracic... Nomalnie nie wiem jak sie zemscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
no ja nie wiem kim trzeba byc by zrobic cos takiego... I mozie wam on mi mowi jeszcze ze on byl ze mna calkiem szczery, bo jak o cos pytalaam to odpowiadal a jak nie pytalam t pomnal... wiec jesli nie chcialm zapytac to on nie musial mi mowic!!!!! Nosz fuck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
no ja w najgorszych koszmarach czegos takiego sobie nie wyobrazalam... To jest radzej jak scenariusz bardzo zawilej telenoweli... W zyciu bym nie przypuszczala ze cos takiego moze sie naprawde przydazyc... Boze no czuje siejak jakas kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz_to_standard
bo nia jestes ! jak mozna liczyc na to, ze koles, ktory juz jedna oszukal i zostawil, z Toba postapi inaczej ? :) a i zapewne jeszcze nie raz sie z nim przespisz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co nie wierzę, przecież to jest chore, piszesz poważnie? Przez 4 lata to już człowiek sobie plany robi itd. a co jakbyście mieli jakieś wspólne zobowiązania, dziecko? Tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
powaznie pisze. Myslalam ze jest powaznym facetem. Nie on zostawil zone a zona jego dla innego kolesia. Znam ja to eks kolezanka z lo wiec wiem jak to bylo. Ale no jego o taki numer nie podejzewalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toz_to_standard
jak widzisz byli siebie warci :) a ty go wykresl i ciesz sie, ze bez "bagazu" zostalas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coo tu sie mscic
mu trzeba wspolczuc koles jest oblakany i to powaznie tp juz nawet zdrada niemozna nazwac too ostatni kretyn nooo jak kolezanka pisze wyzej ciesz sie ze zostalas bez bagazu i jedynie co mozesz to wymiac go boo ta zemsta i tak splybie po nim aaa zycie samo zweryfikuje takze kochana nic lepszego nie moglo cie spotkac ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że już wiesz w końcu, lepiej późno niż później aczkolwiek mogłoby być wcześniej niż po 4 latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strapiony rozwiedziony
Typowy przykład mściciela, skrzywdzony przez kobietę teraz sam z zemsty je rani. Fajny gość!!! (autor tego wpisu tzn. ja też został skrzywdzony przez kobietę w jego mniemaniu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie żadna telenowela
tylko codzienność większości zdradzanych żon. Tylko kochanki zanim same zostaną tak potraktowane to dopiero sie burzą, bo gdy same biorą udział w robieniu takich świństw innym kobietom mają się za anielice i wybawicielki i wszystko wydaje się im normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos gorszego...
Mnie facet zonaty bajerowal 5 lat ze z zona nic nie ma i tylko ze wzgledu na dziecko razem mieszkaja. i ze ona tez juz kogos ma. chcial ze mna szukac mieszkania, ale odrzucal propozycje mieszkania do tego czasu u mnie. bal sie ze go wyrzuce i zostanie na ulicy. chcial tez dopiero zalozyc sprawe o rozwod, jak sie wprowadzimy bo bal sie ze bedzie musial na darmo placic na zone. jak mu powiedzialam-wszystko po kolei-najpierw ureguluj swoje zycie a potem mozemy myslec o wprowadzaniu sie razem zaczal tak bajerowac ze myslalam ze wyladuje pozniej w wariatkowie. bo na pczatku wierzylam. podrobil papiery rozwodowe i pewnego dnia przyjechal mi pokazac- ze jest juz wolny!!!! jakis czas pozniej zadzwonila jego zona do mnie i obie padlysmy prawie trupem co to za klamca i tchorz! Najgorsze ze jeszcze latal za mna po tym wszystkim i nawet mi grozil.Podalam sprawe na policje ale dopiero po paru miesiacach przestal wystawac pod moimi oknami.To byl koszmar... Zostawcie zonatych w spokoju, to marnowanie czasu !!!! A najsmieszniejsze-mieszka z zona dalej i ma nastepna kochanke :-) Ale pacjent , co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
No ale mowie ze byl w prawnej separacji i z zona nie mieszkal bo ona od 3 lat mieskala juz se swoim innym kolesiem, a my sie zwiazalismy duzo po tym jak oni sie rozstali wiec no sory zadna kochanka nie bylam, jak jest prawna separacja w sadzie to ma sie statut konkubinatu... Wiec nikomu nikogo nie odebralam i nikomu serca nie zlamalam wiec nie piszcie mi ze mnie spotkalo to co zorbilam innej kobiecie... Bop on chamstwo zrobil, plany snul a gral na 3 fronty i zycie mi spierdolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiutek1234
Takie komedie zdarzają sią najczęściej w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie...
nie fiutku, przypadkiem mieszkam w Niemczech i to byl Niemiec :-) Idioci bywaja nie tylko w naszym kraju to byloby niesprawiedliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
nie nie ja ja tez nie mieszkam w polsce tylko we Francji, francuzi to zlamane chuje i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ludzie...
Zapomnij i odpusc sobie ta zemste... Zreszta, co mozna w takm wypadku zrobic? Poznac nowego i miec nadzieje ze bedzie szczery:-) Najlepsza zemsta to po prostu olac dziada i na nic nie reagowac, bo kazda Twoja odpowiedz upewnia go w tym,ze nie jest Tobie obojetny. Wiem ze to trudno, masz na pewno jeszcze uczucia, ale ludzi nie zmienisz. Tutaj jest takie powiedzenie: Kot zawsze bedzie na myszy polowal. I taka jest prawda.Facet musi byc wolny zeby tworzyc nowy zwiazek inaczej musimy sie nastawic na rozne niespodzianki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emmett Fitz-Hume
Wynajmij czarnuchów z palnikami i obcęgami, niech mu zdobią z dupy jesień średniowiecza :classic_cool: Ale się uśmiałem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na facetów jest sposób
trzeba im bromu dosypywać do jedzenia i picia wtedy chociazby nie wiadomo jak by chcieli to im nie stanie współczuje ci bo kilka lat temu była w tej samej sytuacji tylko ze dowiedziałam sie za wczas o wszystkim bo byłam jego sąsiadką i widziałam co sie działo jak złamał nogę(eeeeh mogłam mu odciąć drugą) ile bab się przewijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szok, nie zdziwienie
nie jedyny przypadek to normalne u zdradzaczy notorycznych oraz tych , którzy zdradzali i zostali kopnięci w duuupsko przez żony, które się dowiedziały z tej grupy faceci rwą głupie lub naiwne laski, spragnione miłości, obsrywają żony lub eks żony, by wyglądać na skrzywdzonych biedaczków, a jednocześnie, by zabezpieczyć się przed parciem nowej laski na związek i ślub nie informują o "wolnym" stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka29
Witam Jak to czytam to tak jakbym czytała o sobie.Byłam z facetem 1,5 roku i co się okazało?? że zdradzał mnie od samego początku,mówił że kocha,jestem tą jedyną a tu proszę....zdziwienie bo oszukiwał mnie cały czas.Przez 1,5 roku zdążył przelecieć przynajmniej kilka panienek a teraz zakochał się na śmierć w dziewicy która mu tyłka nie nadstawi bo mu nie ufa a ten lata za nią jak pies za suką. A odchodząc oznajmił mi że zaraził mnie i inne kobiety wirusem HPV,no nie wierzyłam,myślałam ze padnę trupem.Zrobiłam badania i co się okazuje?? Faktycznie,zaraził a teraz wychodzą skutki,leczenie i wszystko co tylko możliwe... I jak tu ufać takim popierdoleńcom??? SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
no to witaj w klubie :/ aj juz rycze 3 dzien, nie moge sie uspokoic, kurwa no, po 4 latach to czlowiek plany robi, ma w miwre zycie poukladane a ty takie cos! no nie moge jestem zalamana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka29
hit roku U mnie po rozstaniu właśnie dziś mija 2 tygodnie.....Najgorsze 2 tyg mojego życia.Nie załamuj się bo naprawdę nie warto wylewać łez dla takiego dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka29
mogę Ci doradzić jak to zrobić w miare skutecznie.Ja tak się zemściłam i koles jest spalony na amen w całej polsce:) Mam niezła satysfakcję Ale to raczej nie publicznie mogę Ci powiedziec...nie wiem jakiś mail albo GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że zemsta nie ma sensu, nie wiem czy się czuje satysfakcję, ja się troche raz zemściłam, też mi facet wywinłą numer ale potem nie czułam się wcale lepiej, nie jestem z siebie dumna, że zrobiłam tak a nie inaczej. Mogłam to teżolać, facet nie jest tego warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tylko, że ja nie byłam z nim 4 lat a niecały rok, miałam 19 lat więc to też inna sprawa, w sensie nie zabrał mi kilku najlepszych lat mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hit roku
nie nie bede sie mscic, skonczylam to, zyczylam powodzenia w zyciuu i szczescia... to chyba bardzije boli niz awantura... ale udawanie obojetnosci mnie bardzo wiele kosztowalo... A zabral mi naprawde wszytko... mam 26 lat, dla niego rzucilam studia w polsce przenioslam sie do francji, tutaj zaczelam nowe studia mam 3 lata w plecy, zostlam sama jak palec, do polski wrocic nie moge... poswiecilam dla palanta praktycznie wszytko i jeszcze taki numer mi wywinal! Noo ale jestem z siebie dumna ze bylam zimna i opanowana az do konca... Ale naprawde jestem zalamana i wiem ze nie powinnam no ale kocham go, tak bardoz go kocham i to tak straszliwie boli ze czlowek ktorego znalam cale zycie, dla ktorego zostawilm wszytko, dla ktorego utrudnilam so bbie zycie potrafil byc tak okrutny... naprawde trzeba nie miec serca ani sumienia... Caly czas placze, nie jestem w stnie nic zrobic,mam wrazenie ze sie dusze, wpadlam panike i depresje naprawde, cokolwiek nie robie lzy same leca i nawet nie umiem ich powstrzymac... Ehh jak łatwo jest znoiszczyć czlowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×