Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mantra356

wybudowalismy za maly dom

Polecane posty

Gość planuje że syn zamieszka z nam
eee, no sorry - nie ma to jak przyszłość zaplanowana przez rodziców... Znam wiele małżeństw, które tak podeszły do tematu, pobudowały gigantyczne domy, często budowa trwała wiele lat, a wykończenie jeszcze więcej ze względów finansowych. I co się okazało? Że dzieci ani myślą zostawać z rodzicami, i zresztą bardzo dobrze, bo młodzi ludzie w pewnym momencie powinni się od rodziców bezwzględnie wyprowadzić. Więc na wychowanie dzieci taki dom jest jak najbardziej wystraczający moim zdaniem. Nie ma co się przejmować gadaniem "życzliwych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliiiiiiiiiiiiiiiiiiiwia
idealny metraz na 3-4 osobowa rodzine!!! w ogole sie nie przejmuj gadaniem ludzi, ja mieszkalam w szeregowce 120m w 3 osoby i pelno miejsca sie marnowalo, a sprzatanie tez nie bylo przyjemnoscia bo caly dzien zajmowalo... jest w sam raz, dzieci sie wyporowadza, tak szybko minie ze nie masz pojecia. ciesz sie domkiem i dzieckiem a "zyczliwych" nie sluchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Nie przesadzajcie że to idealny metraz na 3-4 os. rodzinę.... Żeby było wygodnie, to minimalny metraz... Wg mnie może nie tyle że znajomi sa złośliwi czy coś, ale ostatnio tak sie porobiło że ludzie naprawdę maleńskie domy budują. Kiedyś takich się nie robiło - i moze ci zjnajomi są przyzwyczajeni do wiekszych. Ja mieszkam w domu co ma 165 m i zawsze uważałam go za mały - a jest przedwojenny. Jakbyście przejrzeli strony z ofertami sprzedaży starszych domów, to rzadko kiedy mają mniej niż 200 m. Więc taki domek jest mały. A czy za mały - to juz sami wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my
mamy 87metrow pow.uzytkowej i jest nas 6cioro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuuucha
My zdecydowaliśmy się na domek piętrowy bo to inna bajka. Więcej się zmieści, większe pokoje i dzięki temu mogliśmy sobie wstawić schody Prudlika. Uwierzcie mi, że taki domek wygląda o wiele, wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leau par kenzo
Przymierzam się do budowy domu wielkości dużego mieszkania w bloku 100-120 m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leau par kenzo
Mamy 2 dzieci. Aktualnie mieszkamy w nowym domu o powierzchni 240 m2,kupiliśmy go 8 lat temu. Jest za duży,choć piękny to za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsasdfsf
al do sprzatania,lepiej maly skonczony niz duzy cale zycie budowac,a tak serio to serio maly;ZAPEWNE piwinc tez nie ma, oszczedne budowanie, dom musi miec 3 sypialnie, pokuj dzienny lazienke i kuchniojadalnie,sprzedaj i wybuduj nowy,albo dobuduj pokoj dzienny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmm
a nas jest Pani5 i kupiłam dom bo był w dobrej cenie ale za duży i strach myśleć o grzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasiemkowa
Jak mnie denerwuje gadanie takich ""zyczliwych" po co wam dom jak dzieci nie macie. Jak widac przydal sie, bo dziecko sie pojawilo ((swoja droga gratuluje ::) ). My tez mielismy takich znajomych i ciagle gadanie a to, ze samochod za duzy, bo dzieci nie mamy a po co nam czteropokojowe mieszkanie, ze za duze ((wiadomo dlaczego). A co to kogo obchodzi jaki mamy samochod czy mieszkanie/dom. W koncu zerwalismy z nimi kontakt, bo juz mialam dosyc tego wytykania a przy okazji sie dowiedzielismy, ze nas za plecami obgadywali. Wazne, ze wy macie sie z tym dobrze czuc, a jesli was na to stac to mozecie sobie robic co wam sie podoba a im nic do tego! Pewnie ich nie stac i zazrosc zzera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×