Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korba127

cala prawda o kremie Ziaja

Polecane posty

Gość korba127

Sorry ale, krem ziajato można sobie najwyżej na pięty zastosować, a najlepiej to nie mieć nic wspolnego z tym czymś. Tfu! Zastanawia mnie dlaczego tak wiele z was stosuje ziaję skoro mamy teraz dostęp do tylu dobrych i wcale nie aż tak drogich kosmetyków. Za komuny to wszyscy marzyli o dobrych kremach , a teraz kiedy polki się od nich uginają , to co sie najlepiej sprzedaje? Ziaja za 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pax
Kremy Ziaja są kremami dobrymi , firmę storzyli farmaceuci , więc receptura jest dobra, sprawdzona. Należy wybrać krem do odpowiedniej cery . Lepiej też wspierać POLSKI przemysł niż kupowac kosmetyki o tym samym składzie made in Chine za wiele droższe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co? jesteś konkurencją Ziaji
i wkurza cię, że im dobrze idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa? faceta?
a co jest nie tak z kremem ziaji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi Twoja głupota
kupiłam kiedyś ten krem ale gdy przeczytałam że zawiera parafinę zrozumiałam jaki to szit gdy posmarować nim twarz to tworzy na twarzy taką nieoddychającą warstę zupełnei jakby pomalować twarz farbą olejną zapycha pory i robią się wypryski, fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa? faceta?
może coś w tym jest... zawsze jak stosowałam ten krem na buzię, to potem pozostawał na niej taki tłusty film... ale gdzie ja znajdę nowy tani krem nawilżający? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkjfjfkjf
Mi akurat Ziaja też nie pasuje, mam suchą skórę a wszyscy zachwalali jaki to dobry nawilżacz a mi nie dość że bardziej przesuszył skórę to jeszcze zrobiły się wypryski a nigdy ich nie miałam więc również nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o tworzenie tłustej warstwy to przyczyna może być: 1. źle dobrany rodzaj cery 2. może używasz kremu na zimę:P Nikt ci nie zabrania używać produktów innej firmy więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkjfjfkjf
Kiedyś spaliłam się na słoncu, dostałam w dodatku udaru słonecznego a skóra schodziła mi aż do krwi :o wydawałoby się że zostaną ogromne blizny i kupiłam w aptece balsam do twarzy i ciała Cetaphil (koszt ok 30zł) Uratował mi skórę i do tej pory używam go do ciała i twarzy, jest rewelacyjny i bardzo wydajny, na prawdę się opłaca. Do suchej cery najlepszy jaki miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny gad
A ja Wam powiem, ze nie wiem co oni tam mają w składzie, ale mam cerę naczynkową- po KAŻDYM kremie oprócz tłustego Nivea :o robiły mi sie plamy, cera przesuszona była... A po tym- super, zero zaczerwienień, zero wyprysków o których piszecie- owszem, pewnie jakieś inne produkty z serii naczynkowej innych firm też byłyby dobre, ale jak mam płacić 30 a 10- z tym samym wynikiem, to po co przepłacać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma miala kiedys fatalny
sklad w swoich kosmetykach - sama parafina itp. ale od dluzszego czasu nie widze parafiny, bo zastepowana jest maslem shea. zlej chemii tez maja mniej niz kiedys, wiec sie poprawili. dzisiaj jest to calkiem przyzwoita firma, a stosowalam juz wiele iinych, drozszych firm, glownie aptecznych typu vichy, la roche, avene, galenic itp. co prawda na rowni bym ziaji z nimi nie postawila, ale sa calkiem blisko tych aptecznych, blizej niz te zagraniczne garniery, loreale itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta firma miala kiedys fatalny
a krem nivea to glownie parafina, sprawdzcie sklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×