Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
panic

przeprowadzka w Warszawie

Polecane posty

dziewczyny..pomocy! poszukuję firmy transportowej, która pomoże przewieźć wszystkie rupiecie z jednego miejsca na drugie, dobrze byłoby gdyby nie była zbyt droga, a już rewelacyjnie gdyby przy okazji oferowała również kartony, w które będę mogła to wszystko popakować, na razie znalazłam firmę AbloTrans, które te moje wymagania spełnia, czy może któraś z was korzystała z ich usług i potwierdzi to, że ta firma na prawdę jest taka dobra? z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreama
Każdemu kto planuje przeprowadzkę mogę polecić firmę Japa&Co. Działają także w Warszawie, także na pewno Ci pomogą. Są niezastąpieni nie tylko przy przewożeniu rzeczy. Załatwią Ci nawet kartony. Możesz na nich liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nadal ktoś szuka dobrej firmy do przeprowadzki to najlepszym wyborem będzie JAPA & CO. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Pomogą spakować, przenieść, wypakować. Zawsze służą pomocą. Można na nich polegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci te rupiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywal to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku przeprowadzałam się z Sochaczewa do Warszawy. Skorzystałam z usług firmy www.qpackprzeprowadzki.pl, która oferuje pomoc w przeprowadzkach na terenie kraju i zagranicą. Wszystkie moje rzeczy dotarły bezpiecznie do celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeprowadzka często przysparza wielu problemów. Ciężko jest czasami przewiezc wszystkie produkty z miejsca na miejsce. Warto w tej sytuacji zdecydować się na https://reloplanet.com/ - to firma, ktora z latwoscie przewiezie wszystkie Twje rzeczy. Dzięki nim nasza przeprowadzka okazala si ebyc calkiem przyjemna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz skontaktować się z firmą www.przeprowadzkibiurowe.com. Myślę, że będą Ci w stanie pomóc. W zeszłym roku pomagali nam w przeprowadzce biura i nie mieliśmy żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerie25

Wiki przeprowadzki - szybko, sprawnie i bezpiecznie 😉 byłam bardzo zadowolona z ich usług a co więcej zapłaciłam bardzo atrakcyjną cenę dlatego polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valerie25

Wiki przeprowadzki - szybko, sprawnie i bezpiecznie 😉 byłam bardzo zadowolona z ich usług a co więcej zapłaciłam bardzo atrakcyjną cenę dlatego polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisco

Dobre ceny i super podejście do każdego klienta mają Japa&Co. Jeżeli chodzi o przeprowadzki to są profesjonalistami w każdym calu. Pomogą Ci ze wszystkim, do tego są super sympatyczni, także wszystko przebiega w miłej atmosferze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą zajmującą się przeprowadzkami na terenie Warszawy i okolic polecam skontaktować się z www.qpackprzeprowadzki.pl Mają niezłe ceny i działają bardzo sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

W Warszawie skorzystałam z Wiki przerpowadzki i wszystko poszło bardzo sprawnie. Nie mieliśmy żadnych problemów ani nieporozumień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amore mio

Ja mogę polecić tę firmę: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Są super zorganizowani, także cała przeprowadzka przebiega błyskawicznie i bez większych problemów. No i co ważne - bardzo dbają o wszystkie rzeczy, na pewno nic nie zostanie uszkodzone podczas przewozu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość amore mio napisał:

Ja mogę polecić tę firmę: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Są super zorganizowani, także cała przeprowadzka przebiega błyskawicznie i bez większych problemów. No i co ważne - bardzo dbają o wszystkie rzeczy, na pewno nic nie zostanie uszkodzone podczas przewozu.  

Ta firmą to jacyś d e b i l e skoro reklamują się na kafeterii. Myślicie że nikt nie widzi że sami to piszecie? Ale z was dzbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza

Jak ktoś jeszcze szuka to polecam Wiki przeprowadzki. U nas się super sprawdzili. Kontakt z nimi to czysta przyjemność, idzie się dogadać i chcą pomóc 🙂 nasze rzeczy dotarły oczywiście w nienaruszonym stanie. Wszystko sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle

Japa&Co jest przecież jedną z lepszych firm, która zajmuje się przeprowadzkami. Zresztą można po prostu poczytać opinie o nich, żeby się przekonać, że warto z nimi współpracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Japa&Co jest faktycznie najlepszą firmą, która może zająć się przeprowadzką. Chłopaki ogarną wszystko, czy to jest firma czy małe mieszkanie. Są bardzo pomocni i zawsze świetnie przygotowani. Mogę ich polecić z czystym sumieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×