Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość francuska_pani

PENIS W BUZI vs PENIS W TYŁKU

Polecane posty

Gość gość
Jeśli dziewczyny brzzdzicie się mieć czyszczone kakaowe oko to proponuje wygotować we wrzątku fiutka waszego partnera i będzie po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki pytanie. Wie ktoś jak zaproponować własnej mamy aby robiła mi loda tak by niemowląt się wykręcić? To jest poważnie bp już próbowałem lecz dostałem po łbie i wyszedłem na zwyrodnienia ale ja tego pragnę.!!! Nie chcę z nią uprawiać sensu chce by jej mokry język leżał mi penisa i aby moja mama była zadowolona ze smaku mojej sporym i że mogła mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna kobieta jest szczesliwa gdy dostaje penisa w usta, pupe czy cipke. Penis to symbol radosci i szczescia w zyciu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się marzy naraz we wszystkie otwory, ale w realu nie mam takiej możliwości. Jestem dość wierna, a mój facet napewno nie zgodzi się na eksperyment:{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która chce dostać siusiaka w dupkę i do dzioba ? Mam 12 centymetrów akurat wejdzie na dodatek mam ściągniętą skórę z kapelusza która chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię jechać we wszystkie kobiece dziury która jest chętna mogę podać numer sterczy mi mój szerszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorkom tobie go powinni w kazda dziurke wepchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×