Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malinowy sorbet

Torba Hello Kitty - proszę o poradę

Polecane posty

Gość barabarabab
w zyciu bym nie wyszla nigdzie z taka torba, mam siostre 10-letnia ona ostatnio mnie prosila o taka torbe, wiec wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym na pewno nie założyła. Nie dlatego, że dziecinna, ale dlatego że nie lubię owczego pędu. Wszyscy kochają Hello Kitty, wszyscy kochają tego ze "Zmierzchu", wcześniej był "High scool musical" i Hanna montana. Chcesz być taka jak wszyscy, jak odbita stemplem? To ją noś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamamama3
zalezy jak sie ubierasz. jesli w stylu cukerkowej blond to absolutnie nie ubieraj bo bedziesz wygladala 5 razy bardziej dziecinnie. jesli ubierasz sie modnie w stylu wybiegowym tzn. dobre marki, bardzo stylowo to ta torba doda ci szyku i inni beda ci jej zazdroscic i absolutnie nie bedzie zbyt dziecinnie. jesli ubierasz sie inaczej to trudno stwierdzic. wszystko zalezy od tego jak sie ubierasz na codzien bo do kazdego zestawu ta troba inaczej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 18 lat i mam piżamkę hello kitty, piórnik, skarpetki, kapciuszki... torbę też miałam, ale mi się rozjebała :o ogólnie słucham rocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia_Pomocny_przyjaciel
To wszystko zalezy od ciebie bo teraz idzie sie ulicą i widzi sie nastolatki i dorosłe kobiety od stóp do głów ubrana w hello kitty.Może nie jest to tak dziecinne ile połowa ludu jest w to odziana.Nawet moja sąsiadka (dodam ze ma kobieta 40 lat)czasem jak ją widze ma jakis gadżet bluzkę albo torebke z hellokitty ja mam osobiście 25 i sama nie wiem czy bym sie ubrała w hello Kitty albo poszła gdzieś z taka torbą ale jak sie widzi dziewczyny min w twoim wieku to czasami mają cos z Hellokitty a jak one sie nie wstydzą to ty też nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dukan ten od diet
A to kobiety mają wybiegi tak jak żyrafy w zoo, że ubierają się wybiegowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×