Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

odkryłem

Polecane posty

Gość to zmien miasto
nie wiem , kombinuj skoro kobieta ci tak potrzebna do szczescia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyjedz na studia
i sobie kogos poznasz , nie dramatyzuj masz dopiero 20 lat tez tak sobie myslalem w twoim wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na studiach byłem zawaliłem :P teraz idę na zaoczne i szukam pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh to moze na zaocznych
albo portale randkowe . Jest wiele sposob na poznanie albo tobie sie dupy nie chce ruszyc to czego sie spodziwasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko na co Ci ten niski ? ;] portale randkowe są dla desperatów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty nim nie jestes?
skoro na kazdym kroku podkreslasz swoj wzrost? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uważam się za takiego... bardziej za pokrzywdzonego przez życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh ty chyba nawet
nie znasz znaczenia tych slow :O pokrzywdzony to jakbys stracil wzrok sluch mowe wyladowal na wozku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieatrakcyjność to także upośledzenie,upośledza życie osobiste,w końcu każdy szuka sobie kogoś a brzydkim ,baaardzo trudno znaleźć sobie kogokolwiek.tym bardziej niskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz glupoty
atrakcyjnosc to nie tylko wyglad to caloksztal jesli nie masz dobrej gadki to juz koniec. Zawsze sa jakies kursy PUA czy cos. Jesli tak ci zalezy na dziewczynie to rob jakis krok w tym kierunku a nie uzalasz sie na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam gadka.. jak się jest konusem,to żadna nie chce takiego... życie :P i można się zagadać na śmerć :L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz glupoty
i tyle , pewnie jeszcze masz dziecinne odzywki i dlatego tak cie traktuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiegadanie
gadanie ;) mam 174 a dziewczyna która osatnio poderwałem ma 173 bodajże. I jakoś jej nie przeszkadzało, że prawie na równi jesteśmy :P Zabierz się za podrywanie a nie rozmyślanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponadto jedni mierzą mi 171,jeszcze inni 169 kolejni 167 'sam nie wiem ile mierzę... gdy stanę w przejściu w piwnicy to moja głowa idealnie dotyka górnej futryny,gdy zmierzyłem ów przejście wyszło 171,nie wiem czy to wiarygodna miara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś napisał: faceci zaczynają się od 180cm...nie do końca prawda, ale kobiety same mają w granicach 160-170 i lubią mieć wyższych facetów...ameryki nie odkryto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dokladnie dlatego ci co maj
170 powinni dac sobie spokoj z panienkami , a nie nakrecac ze zadna go nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablablabla123
alez głupoty piszecie! Ja mam 168, moj mąz 172 czyli wg waszych kryteriow krasnal. Chwaląc się nieskromnie na potrzeby topicu jestm bardzo atrakcyjną młodą kobietą przykuwającą wzrok nimal każdego faceta, z wysokimi przystojniakami włącznie! I co z tego? Jestem z tym moim "skrzatem" i to dla mnie najbardziej meski facet jaki znam, przystojny i wogole wow:) uwielbiam go nie tylko zarówno za wygląd jak i za fantastyczną osbowosc i inteligencje! Co to wogole za gadki ze faceci zaczynają się od jakiegos tam wzrostu? co ma wrost do tego jak para sie ze sobą czuje, żyje, komunikuje itp. smieszne bardzo, mam wrazenie ze uzalają się nad sobą faceci, którzy bardzo mało mają do zaoferowania kobiecie poza tymi nieszczesnymi centymetrami. W takim wypadku moze raczej warto popracowac nad soba, rozwinąc w sobie jakies pasje i byc interesującym dla kobiety w inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy... jesli masz ponizej 160 to rzeczywiscie masz problem, ale mali ludzie są zdolni do wielkich czynow. np napoleon. dlaczego kocham princa? bo jest niski i słodki. Sarim , głowa do góry. Pozadzieraj nosa to będziesz wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 167-171 moim zdaniem poniżej 170 to już problem a troche ponad to tak lipnie ale ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokietkaa
sarin, ale ty nie dosc, ze niski to jescze brzydki jestes :D wiec wgl mogila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobno
wysocy faceci mają rozum tylko do kolan a Ci ok.170 do czubka głowy. Nigdy nie przepadałam za wysokimi facetami .Facet ma być mądry a wzrost jest dla mnie bez żadnej różnicy.Zarówno niski i wysoki facet ma jednakowe szanse i każdy towar ma swojego kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podstępna kuciapa
ja mam 166 i zamieniłam faceta 180+ na takiego co ma właśnie ok. 170 i jakoś tragedii nie widzę. szczerze mówiąc nie za bardzo mnie to obchodzi czy facet ma 170 czy 2 metry, poza tym, że wolę niższych, bo nie muszę się tak wspinać na palcach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wiary!!!
Jestem kobietką przykro mi, ale wole wysokich ;) mam 162, a mój facet 189...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do wiary!!!
Żeby Ci było przykro karyplu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×