Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez nicku ..l

Tak pragnełam się zakochać...

Polecane posty

Gość bez nicku ..l

Tak pragnełam tego, a teraz zauroczyłam się w osobie , w której nie powinnam. Czy życie jest sprawiedliwie ? Jest tylu fajnych chłopakow ,ale ja koniecznie musiałam w nim. Nie wiem co robić , czy dalej karmić się tym uczuciem czy sobie darować i znowu czuć pustkę i może czekać następne lata na jakiekolwiek uczucie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego o
daruj sobie jeśli wiesz, że i tak nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicku ..l
W glebi serca nie chce , ale czy mam wybór :( Być to i może i byłoby coś, ale on nie jest odpiwednim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie powinnaś dlaczego?, jest dużo starszy, czy żonaty?, bo może nie warto rezygnowac z prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×