Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krzysiek244

Proszę o radę..

Polecane posty

Witam, Potrzebuje rady wacham się co do zachowania mojej dziewczyny. Mieliśmy razem spędzić weekend czyli wieczór z soboty na niedziele. Jednak moja dziewczyna miała w planach iść z koleżankami i znajomymi na impreze sprawa sie skomplikowała jak spotkałem jej przyjaciółke i powiedziałem że ide z moją kobietą na impreze. Ona stanowczo powiedziala ze nie ze ona ida same. Niestety moja kobieta sie o tym dowiedziała i powiedziała że się wpieprzam w nie swoje sprawy ze jakby ona porozmawiała to by mnie zabrała a ja w to i tak nie wierze. Oznajmiła że jej nie ufam że chce zrujnować nasz związek dodam że się rzadko widzimy i weekend chciałem spędzić z nią myślałem że jestem ważniejszy od jej pustych koleżanek, niestety myliłem się. Zaczynam się wachać czy ona tak naprawde mnie poważnie traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma się co wahać
traktuje Cie niepowaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiatojaaaaaaa
przykro mi ale dziewczyna nie traktuje Cię poważnie..Sama mam chłopaka, jestesmy razem 3 lata i nigdy nie wycięłabym mu takiego numeru... Po to jest się razem, żeby spędzać ze soba czas, imprezować itd..czyż nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona napsiała że myślała że sobie ufamy ale jednak sie myliła. Stwierdziła że nie będe jej mówił co ma robić a co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grryy
no dobra, jest się razem ale to nie znaczy że nagle zamykasz się w szklanej klatce. Mam chłopaka, ale też znajomych, trzeba łapać trochę oddechu, mieć inne życie poza chłopakiem a nie... tylko we dwoje i we dwoje, zwariować można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co masz mowic
no nie przesadzaj. Nikt nie jest niczyja wlasnoscia, jesli jest uzgodnione, ze ida same baby, to co Ty masz tam szukac hmmmm? Nabedziesz sie z nia cala zycie jeszcze. Wazne, by nie zdradzala a pojsc z kolezankami na babski wieczor ma prawo. Wyluzuj bo za moment wpadniesz w obsesje i polecisz je sledzic :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co masz mowic
to jest babska impreza czy impreza z facetami ? Jaka to impreza -z pracy tylko ida ,czy mozna przyprowadzac osoby towarzyszace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiatojaaaaaaa
to daj sobie z nią spokój i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co masz mowic
to w takim razie ciut dziwne. Jesli ida tam tez inni koledzy ,to raczej powinienes sie znalezc i Ty tam. Moze zrob tak. Niech idzie , daj luz ,ale panne poobserwuj.Jesli kreci lody jakies, to wczesnie czy pozniej wpadnie. A wtedy , chyba wiesz co trzeba zrobic. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kumpel mi powiedział że mojje dziewczyny kolezanka go zaprosiła. I dlatego to jest dziwne mi sie zdaje że jej kolezanki mnie nie lubią i próboją ją przekabacić przeciwko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopie czy ty jestes
uposledzony najdalej 2 dni temu zalozyles temat ze panna cie olewa i miales ja rzucic a tu bah znowu idiotyczny temat ile ty masz lat 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×