Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mandarine26

Mam problem z prezentem dla teścia, co dodać do tej rzeczy?

Polecane posty

Gość mandarine26

POczywiście zapytany nic nie chce bo wszystko ma. Uparł się na ciepła koszulę, kupiliśmy ale nie wiem co do tego dorzucić?? Wypada jakaś flaszeczka czy co? Poratujcie no proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine26
Bombonierka odpada ze względu na cukrzyce, książek nie czyta, wodę toaletową nie wiem czy trafię zostaje flaszeczka. Kurcze nie wiem czemu jakoś mi głupio chociaż wiem, że nie pogardzi takim prezencikiem to jakoś tak głupio mi taki prezent wręczyć. Wypada? Powinna być to zwykła "czysta" czy jakaś ekstra smakowa czy cuś, zna się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_brzydulka
My tam dla tescia na kazde swieta czy imieniny dajemy albo jakis dobry alkohol albo jakis prezent + lepsza flaszka na dzień ojca w tum roku dostał piwo 5l w beczułce zawsze jest zadowolony bo jak koledzy na brydza wpadną ma czym poczęstować a teściowa wtedy nie jest zla ze wydaje kase na alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine26
Betty, dobry alkochol to znaczy jaki? Możesz napisać co Ty kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine26
*alkohol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie wstrzymala
moze byc jakis whiskacz... nie polecam passport scotcha!. moze wynajdziecie jakis fajny trunek ze szklanica...bedzie miec komplet:) moj tesc ucieszyl sie z oprogramowania do kompa:) albo z ladnie wydanego 5-plytowej seriii"historia wermachtu"(ok 100zl)..ale on akurat interesuje sie historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarine26
dzięki za pomoc :) to wyruszam po flaszeczke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivieraa
tu jest dobry sposób na to by dowiedzieć się co ktoś chce dostać w prezencie: http://www.zaradni.pl/porada/3696,jak_dyskretnie_sprawdzic_o_jakim_prezencie_ktos_marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkohol to zawsze
dobry uniwersalny prezent dla mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z resztą
dorzuć skatpety albo krawat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja tez cos powiem :)
skoro to ma byc flaszeczka na swięta to proponuję miód pitny albo jakąs dobrą nalewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszula kochanowska
masz jeszcze czas to może sama zrób jakąś nalewkę,parę lat temu robiłam krupnik (dla teścia właśnie)-łatwy był i wyszedł smaczny nie pamiętam jak się robiło,był potrzebny miód,cynamon i coś tam jeszcze(spirytus :D ) -ale ogólnie dostępne składniki taki własnoręczny prezent ma dodatkową wartość :-) nie szukałam przepisu,ale pewnie w necie na pewno jest tego dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×