Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stokrotka to ja

Sztuka uwodzenia

Polecane posty

Ok przyznam się. Temat podpowiedziała mi Zielona 🖐️ Czasami trudno jest nam zdobyć zainteresowanie faceta swoich marzeń i nie chodzi tu o znalezienie kochanka, męża czy idealnego ojca dla naszych dzieci. Chcemy zdobyć SAMCA....jest wiele sposobów,ale każda kobieta powinna podejść do tej kwestii indywidualnie:) każda z nas ma w sobie tyle sexu i namiętności,że nie powinna się obawiać,że nie podoła takiemu zadaniu,jak podryw faceta:) wiadomo kobiecy stroj, słodki zapach perfum, zalotne spojrzenie, usmiech. Kręci ich naturalność z lekka oprószona seksem To wszystko działa na mężczyzn. Szepnij mężczyźnie, który ci się podoba: "Nie myśl, że uda ci się mnie uwieść", a właśnie zasiejesz mu ten pomysł w głowie. Podświadomość nie przyjmuje słówka "nie" w zdaniach rozkazujących! Oto kilka podstawowych zasad flirtu: "Jeśli chcesz uwieść mężczyznę - swojego partnera czy też przystojnego nieznajomego - sztuka uwodzenia sprowadza się do odkrycia włącznika, który skutecznie rozpali jego zmysły. Ten tajemniczy włącznik u każdego mężczyzny jest nieco inny i - wbrew pozorom - nie zawsze jest on związany z fizycznością. Siła spojrzenia Aby skutecznie przyciągnąć uwagę interesującego mężczyzny rozpocznij od przypadkowych spojrzeń rzucanych w jego stronę. W momencie, gdy ściągniesz na siebie jego spojrzenie, opuść wzrok i po chwili zacznij ponownie spoglądać w jego stronę. Powtórz całą zabawę dwa, trzy razy. Gdy tylko zauważysz, że nieznajomy zaczął intensywnie Ci się przyglądać, odczekaj kilkanaście minut, przez ten czas zupełnie go ignorując, po czym ponownie powtórz sytuację. Postępuj w myśl zasady: dwa kroki do przodu, jeden do tyłu - okazuj oznaki zainteresowania, po czym na krótki czas się wycofuj. Możesz być niemal pewna, że interesujący Cię mężczyzna wkrótce do Ciebie podejdzie! Mowa ciała Mężczyźni znacznie lepiej reagują na bodźce wizualne niż na werbalne, dlatego, jeśli jesteś nim zainteresowana, pozwól przemówić swojemu ciału! Subtelne, niby przypadkowe gesty sprawią, że mężczyzna stanie się świadomy Twoich kobiecych atrybutów. Baw się swoimi włosami, krzyżuj nogi (ale nie dłonie i ramiona!), od czasu do czasu zwilż usta językiem, przygryzaj wargi. Sztuka uwodzenia to 90% mowy ciała, a tylko 10% wypowiadanych słów! Kiedy zaczniecie rozmowę, pochyl się do przodu i słuchaj aktywnie, w pełni koncentrując się na swoim rozmówcy. W trakcie rozmowy powstrzymaj się od wszelkiego narzekania, krytykowania i użalania - skupiaj się wyłącznie na pozytywach. To jemu pozwól kierować rozmową, pozostając nieco tajemnicza i intrygująca! Siła dotyku Rozmawiając z mężczyzną, dotknij przelotnie jego ramienia, włosów, czy dłoni, podkreślając znaczenie swoich słów. Gdy po coś sięgasz, muśnij przypadkowo jego dłoń. Delikatnie popraw mu włosy, komplementując jego fryzurę. Twój dotyk ma potężną moc uwodzenia - uświadomi mu, że jesteś otwarta na coś więcej i niesamowicie rozpali jego zainteresowanie. Odpowiednie miejsce Tłoczny, głośny pub nie jest najlepszym miejscem na uwodzenie mężczyzny: odpowiednia muzyka, nastrój, ludzie wokół was - wszystko to ma ogromne znaczenie! Wybierz miejsce pozbawione zakłóceń i ewentualnej konkurencji - Twoim celem jest zdobyć i utrzymać jego maksymalną uwagę! Potęga zapachu Zapach to potężne narzędzie wpływające na nasze postrzeganie innych ludzi, szczególnie płci przeciwnej. Przed wyjściem z domu rozpyl perfumy w powietrzu i przejdź przez opadającą pachnącą mgiełkę, muśnij zapachem zgięcia stawów łokciowych i kolanowych, uszy, dekolt. Spraw, aby Twój zapach trwale wpisał się w jego świadomości i nierozłącznie się z Tobą kojarzył. Jak się ubrać? Nieco odkryj, ale więcej pozostaw zakryte: to jest właśnie ten wspaniały, uwodzicielski sposób ubierania się, który doprowadza mężczyzn do szaleństwa. Wcale nie chodzi o ubiór wyzywający - wbrew pozorom, taki działa odstraszająco. Nie musisz też wyglądać tak, jakbyś właśnie wyszła z salonu mody. Najważniejsze przykazanie brzmi: bądź dumna ze swojego wyglądu i pokaż, że cieszysz się swoją kobiecością. Nie musisz być modna , ale koniecznie kobieca.Mężczyzni nie zwracają uwagi na to co modne tylko czy kobieta potrafi pokazać swoją kobiecość . Poczuj się sexy! Niezwykle ważne jest Twoje samopoczucie - musisz czuć się niezwykle kobieco i seksownie, czuć się pewnie we własnym ciele. Bądź kobietą, która wie, czego oczekuje i wie, jak to zdobyć. Uważaj jednak - jeśli przesadzisz, wydasz się arogancka, a to nikomu nie wydaje się pociągające! Najważniejszy sekret uwodzenia!!!... ... spraw, by myślał, że to on Ciebie uwiódł - nie na odwrót. Pozwól mu poczuć smak zwycięstwa - w końcu i tak osiągnęłaś to, co chciałaś..:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona to dopiero początek złotych myśli :D Myślę ,że temat się rozwinie. Sama dodam jeszcze kilka sztuczek , ale i liczę na inne kobiyki :) Zielona a Ty jak uwodzisz? Ps. kiedys sama czegoś takiego szukałam ;)a teraz wstrętnie to wykorzystuję hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja???yyyy czy ja wiem ...dopiero zaglebiam sie w lekture i bede czynic praktyki realne:D Mysle ,ze dobrze jest byc na swoj sposob tajemnicza-pozwalac sie odkrywac powoli ...nawet bardzo powoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Tylko kobieta tajemnicza jest pociagająca.Bo co przyjemnego jest w osobie o której wiemy wszystko na wyciagnięcie dłoni.To mężczyźni powinni opowiadać o sobie. Swoją drogą oni to uwielbiają . I uwielbiają jak się ich chwali za byle co np. gdyby nie Twoja fachowa pomoc nigdy bym sobie z tym nie poradziła. Jaki Ty mądry jesteś....serio?..nie miałam o tym pojęcia ... hyhy Faceci uwielbiają być kompementowani chyba bardziej niz my, baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAMPER
ZAPRASZAMY DO SZKOŁY UWODZENIA Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs, który wniesie w wasze życie zmiany i zabierze was do świata jakiego jeszcze nie znaliście. Na kursie nauczymy Cię między innymi: pewności siebie , spontaniczności , atrakcyjności, flirtu, uwodzenia.Skorzystaj z oferty jaką Ci dajemy i zadzwoń umów się z nami a gwarantuję że w najbliższym miesiącu po naszym szkoleniu będziesz mógł umawiać się co dziennie z wieloma kobietami. Kon tel 511 - 934 287 poczta email: jamper56@wp.pl numer gg 3410181 Strona www. http://sztukapodrywania.eu/kontakt.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia33ss
Mnie bardzo pomogła w kontaktach z facetami książka – Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której nie znasz. Trochę tajemnic zostało w niej zdradzonych na temat relacji między płciami;) Dobrze wiedzieć pewne rzeczy, później łatwiej się dogadać. Książkę kupiłam na www.jakzdobywac.pl. Ogólnie jest to fajny serwis o takich tematach jak flirt, budowanie relacji w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo765
Jakiś czas temu znalazłem w necie stronę www.uwodzenieipodryw.pl i jestem tutaj praktycznie co dziennie! Mega kompendium wiedzy na temat relacji damsko – męskich. Jestem w szoku, że takie głupie błędy wcześniej robiłem podczas podrywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna zerwała już ze mną 2 raz i to zawsze ja prosiłem… teraz już rozumiem że im wiecej z siebie dawałem to ch…j z tego było. Najpierw myślałem że jest za młoda na to wszystko ale przecież nic na siłę. Ona zerwała to niech teraz wie co straciła !!! Ale po co było to wszystko planowanie i obiecywanie…. W wyjściu z dołka pomogły mi feromony z http://pherowin.pl , dzięki nim poznałem dużo dziewczyn a i sam nabrałem ogłady i odwagi w rozmowach z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×