Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qquanna

szukam pana pieska

Polecane posty

A Ty jak odkryłaś w sobie chęć dominowania nad facetem bo uległość chyba zaczyna u facetów objawiać się dość wcześnie i chęć bycia u stóp Kobiety, a co z dominacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkryłam ją przypadkiem a w zasadzie spotkałam na swej drodze psa , który wszystkiego od początku mnie uczył , powoli wchodziłam w świat dominacji i coraz bardziej mi się w nim podobało aż teraz nie umiem bez niego zyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlazł kotek na płotek
mówisz o psie czy o facecie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pieska a właściwie rasowego kundla :) Uwielbiam jak pieści moje stopy hołubiąc każdy paluszek z osobna , jak pieści moje ciało i spełnia moje rozkazy a sam oczekuje na moją dobrą wolę aby mógł wytrysnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah to można mu tylko pozazdrościć tak otwartej Kobiety jak Ty. Mało jest Kobiet które akceptują pieszczoty stóp, uważając to za idiotyczne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty .. przecież to wspaniełe uczucie .. przychodzę z pracy siadam w fotelu , pies sciąga buciki i zajmuje się moimi stopami a ja w tym czasie się relaksuję i nabieram ochoty na więcej pieszczot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz musiała byś zadać pytanie Kobietom dla czego większość z nich nie akceptuje pieszczot stóp nawet jeśli nie mają natury dominującej to tak jak piszesz np po pracy facet zdejmuje pantofelki i robi im relaksujący masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Xuj
A JA SZUKAM PANI SUKI DO DYMANIA NA PIESKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah szkoda, że zajęte bo ja bym był chętny na to by stać się podnóżkiem jakiejś seksownej Kobietki, taki masażer stóp co nawet działa jak prąd wyłączą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wierny czeka i czeka na rozkazy, i już dugie chwile bez intrygujacego polecenia wydanego wskazujacym palcem, nie mówiąc już o nadziei na pozwoleństwo zabaw .. własnych u stóp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale , że zajętę to nie oznacza , że nie mogą mieć kundla na zawołanie :) trzeba rozgraniczyć - mąż to mąż a pies to pies , którego przyodziewasz w obróżkę i ciągniesz za włosy i na perełkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki*kuki
Ech.... przydał by mi się taki masażer do stóp:) Nie ma większej przyjemności niż takie pieszczoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla prawdziwego pieska i pradziwej Królowej ważne jest, że odpowiednio wydawanie i realizacja poleceń przynoszą obijgu niesamowitą frajdę, nieważne, czy w zakresie stóp, prawda Żono od Leona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zszedłem Żono ;-) a co do dogadzaniu Kobiecie to najlepiej jak powie a facet zrobi czego Ona pragnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leoniasty zawsze krwisto czerwony :) no taki układ polega na rozkazywaniu i wykonywaniu ba posłusznym wykonywaniu tych rozkazów oczywiście wszystko w miarę dobrego smaku i za obopólną zgodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pozwolisz rzycisz okiem (moim) na tę ulubioną (Twoją) czerwień? proszę, choć przez chwilę, a co do tej zgody, to chyba ona nie zawsze jest taka obopólna, musi być przecież element zaskoczenia i podporządkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×