Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niszczę 23

Spadam od 2003 roku

Polecane posty

Gość Niszczę 23

Właściwie to zawsze miałem te myśli- dziwiłem się w podstawówce, że inni nie mają :) W gimnazjum było w miarę,potem wszystko potoczyło się z górki- depresja, brak studiów, brak kobiety/dziewczyny/partnerki/ kolejne, cykliczne depresje/ nawtót TYCH MYŚLI Od kilku lat codziennie żyję po raz ostatni, w szufladzie trzymam napisany list pożegnalny. Wiem, że zrobię to. Rodzina wie. Matka jest przygotowana na moja śmierć od 2004 roku. Ta cholerna świadomość, że jestem psychicznie wybrakowany (początki schizofreniii) mnie po prostu dobija. to nie żart, nie parodia, ani podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idz sie leczyc
czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chipskraker
moze lekarz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niszczę 23
byłem na terapiach Żaden człowiek nie zrozumie cię tak dobrze, jak własnamatka Niestety- i ona ,,wysiada" w walce z moim bólem. życie po prostu, korva, nie daje się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idz sie leczyc
leki bierz. znam kobiete z schizofrenia i bierze leki. skad wiesz,ze poczatki schizofrenii? jakie objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuleczka12
Od kilku lat mam wilgotną, pełną śluzu ci peczkę- może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillllla
Weż sie za robote jakąś i nie zawracaj sobą głowy innym .Jesteś do tego tchórzem,bo jakbys naprawde chcial umrzec to zrobiłbys to.Żałosny typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×