Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekam na kolejna paczke:)

Dostaliście gratisy z hippa??

Polecane posty

Gość czekam na kolejna paczke:)

Dostałam w szpitalu po porodzie niebieskie pudełko pełne gratisów i próbek,a dzisiaj przyszła jej paczka z hippa. Tak się zastanawiam czy jeszcze jakąś dostanę. Fajna sprawa bo w środku była łyżeczka, słoiczek z deserkiem i próbki kremów szamponów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus_89
jesli nie jestes pewna to zarejestruj sie na stronach nutricia.pl i superrodzice.pl oni tez wysylaja paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
w tej paczce mialam jeszcze ksiazeczke rabatowa na kosmetyki hippa do rossmana i kupon na paczuszke tez do osbioru w rossmanie, byl tam sok sloiczek lyzeczka oslonka na okno auta i ksiazeczki a i krem na odparzenia taki malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na kolejna paczke:)
ladygaga25 a dostałaś tylko z tej firmy?? z innych nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladygaga25
dostalam tylko z hippa z nestle na roczek przyslali nam kartke urodzinowa i baloniki;-) no i w szpitalu niebieskie pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim czasie od porodu
doczekalyscie sie paczek?? bo ja 5 m i nic nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na kolejna paczke:)
4 misiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam tylko niebieskie pudełko, a z hippa zestaw herbatek dla dzieci i matek karmiących od połoznej, która do mnie przychodzi. Chciałabym dostać taki zestaw jak koleżanka z łyżeczką, ale zapomniałam jej spytać gdzie się rejestrowała,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostałam toco wy
a prócz tego od 2 lat mi przysyłają miesięcznik twój maluszek bo wygrałam w jakimś tam losowaniu ankiet ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaONA27
ja tez dostawalam gazetke przez rok, teraz sama zamowilam prenumerate;-) 2zł za tak bogata prase dla dzieci to na prawde malutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama sama w domu...
kotus_89 a czy wystarczy się tylko zarejestrować na tych stronach czy trzeba zamawiać je na tej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z superrodziców to listonosz przynosi? I jak nikogo nie ma, to co, awizo? Bo mnie mój zameldował u siebie, ale dowodu nowego jeszcze nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotus_89
Wystarczy sie zarejestrowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipp nie wysyła paczek

Jakby ktoś się jeszcze zastanawiał, to odradzam rejestrowanie na stronie Hipp. Paczki nie są wysyłane, a na moje pytanie dlaczego, moje posty zostały skasowane. Zostawiacie dane za bezcen. Niestety też się na to nabrałam. Danych z dowodu osobistego też byście nie sprzedali za 4zł. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×