Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

A nic...wlasnie zalatwilam zeby mi z pl odpis aktu urodzenia do slubu wyslali. Bedzie troche papierkowej roboty ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zabieram za odkurzanie bo nadal mam wszedzie psia siersc:( potem wracam do was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez moge porosic o kawke czy juz za pozno?? dzisiaj ide do lekarza zobaczymy co mi powie ale caly dzien czekania bo mam dopiero na 21:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Nie było mnie tylko koło tygodnia a tu znowu tyle sie dzieje.... Ja już na szczęście po przeprowadzce i w końcu mi internet zamontowali ;) Więc jakiś kontakt ze światem jest :) Miałam wczoraj robione badania prenatalne, wszystko ok, więc szczęśliwa ... Brakowało kontaktu z Wami .... Buziaki dla wszystkich i dla każdej z osobna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samopoczucie fizyczne nie najlepsze, mam duzo leżeć , ale psychicznie bardzo dobrze. Dzięki :) A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................2 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....5..........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............5.........nie zaczęłam, nie wiem kiedy marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ......4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN....... wkleje żeby się nie zapodziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż tu tak cicho?? ada u Marylki wszystko dobrze, nie ma plamień, w sobotę ma kontrolę :) może będzie miała wkrótce neta :) marcelina witaj, super że wszystko jest ok :) marta daj znać jak po wizycie, faktycznie późno ją masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam siebie. NICK................WIEK............MIASTO.........CYKL PO STRACIE....CYKL STARAŃ Marylka84...........26........Ożarów Mazowiecki.........9..........................3 moniś1308...........24.............Grodzisk............. .....7.........................3 Groszkowa83.......27...............B - B ....................6..........................2 nerwusek26.........26...........Radomsko................. .6..........................4 lidzia1................28.............Ch*jna............. .......4.........................2 Katie84..............26.............Kraków.............. .....5..........................2 Danusienka ........23.......Newton Aycliffe(UK).........4......zaczynam od Kwietnia Wunia ...............32..............Nisko.....................5.. ...............zaczynam monia_aa............23..............o/Kalisza............ ... .....5..................3/przerwa ida272...............27...............Pisz............... .......3.................nie zaczęłam magduha799........31..............s-ca................... ....4.................nie zaczęłam gosia 34.............34..............O-E.......... ............5.........nie zaczęłam, nie wiem kiedy marta2387...........23..............Gliwice.............. .....3..................................3 Kate31...............32..............B-g................. .......2......zaczynam od listopada abi 66................34............K-e...................... ...4..... ............nie zaczęłam Eterno...............30...........Poznań................ ......4......nie wiem...moze wiosna martaxxD ...........39........Nowy Sącz ....................1.................nie zaczęłam agniesiulka..........30..........Poznań................. ......2.................może teraz Kaem357.............30.........L-k (Irl)...............2..............zielone ewwwa.............25........... o/Mielec..................1...........zaczynam niedługo aannuullaa8844.....26.............Tychy.................. ...0...............nie wiem kiedy gunia 1988.........23............o/ Warszawa.......... dedi.................36.......Sosnowiec.................. .1. ..........nie wiem, wkrótce???........... anka 23 ...........23..............o/Krakowa...............0........ ..zaczynam po 3 gagatek22b.........22..........okolice:Lublina........... ...8.........................4 załamana 2...........32.........Warszawa....1.............może w lutym ada11 .................22 ........... szczecin......3..............juz zaczełam ubaśka.................30............bydzia.........6..............3 PRZYSZłE MAMUSIE: NICK..............WIEK...........MIASTO.............TC... .......KTÓRY CYKL PO STRACIE martta............26.............Kraśnik..............7. ............18 cykl po stracie PaulinaKiss.......23.............Kraków.............20.. ..........7 cykl po drugiej stracie Ewka77............33............Malbork.............18... ................9 po stracie Migrena73........37...........Warszawa...........17...... .............4 po stracie anieani............29............Białystok...........16. ...................9 po stracie. kraqers...........28..............Cz-wa.............16... .................5 po stracie marcelina13.........29.............Kce...............9... ...................4 cykl po stracie Serce_1976.........34...........Płock..............10... ...................7 po stracie Erisss.............26............Konstancin...........6.. ..............2 cykl po stracie Małgosia84.........27...............Nowa Sól...........4...............6 SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK..............WIEK..........MIASTO...........IMIĘ... ..DATA PORODU....SN/CC....TC Kasia W............34.............Kalisz............Oluś......29. 10.2010r........SN.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka witaj, fajnie że się dopisałaś :) teraz doczytałam że wczoraj robiłaś test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia. Dziś już się tak bardzo tym wszystkim nie martwię. Hormony się uspokoiły więc i ja. A dziś kupiłam sobie ziółka na uspokojenie bo dziś zrobilam awanturę w pracy:( w sumie to całkim słusznie ale mogłam to ciszej wypowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jeśli to ma pomóc :) na pewno wygląda zabawnie :D sama stosuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zawsze nogi w górę:) :) no coż jestem na takim etapie, że jakby mi kto powiedział, że pomoże stanie na uszach to bym to zrobiła:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka każdego czasem może ponieść :) ale skoro miałaś powód to nie stresuj się. A okres dostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubaśka no właśnie jestesmy w stanie wszystko zrobić byle się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak już wszystko w porządku. A pracy to juz mam tak dość, że coraz częściej mam ochotę wrzeszczeć:( Wredna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tych nogach i wiecie co ja zaszlam wlasnie jak ich nie trzymalam w gorze bo wczesniej cudowalismy raz nawet tak zasnelam znogami na scianie:D ale do rzeczy zaszlam bez wygibasow spokojnie lezac po na brzuchu:) to wiadomosc dla tych ktore maja tylozgiecie jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak słyszałam, że wystarczy spokojnie poleżeć 20 minut no ale może nogi w górze też nie zaszkodzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno 👄 ja to na przemian nogi na ścianie albo właśnie na brzuchu (kojarzyłam że ktoś o brzuchu pisał ale nie pamiętałam kto- teraz już wiem :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a najlepiej wczesniej wypic z mezem butelke dobrego wina zaraz sie zapomnicie i jak nic bedzie dzidziol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak ja ostatnim razem zaszlam? Najpierw przed sexem sie doprowadzalam do orgazmu zeby byc odprezona a potem, ze M jest duzo wiekszy niz ja-wzial za nogi i mna nad lozkiem wytrzachal...takiego smiechu dostalam ze mi cala sperma wyleciala..haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×