Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Groszkowa83

ANIOŁKOWE MAMY - miałam termin na styczeń 2011 :( [*]

Polecane posty

Witam, Może są kobiety, które tak jak ja miały termin na styczeń 2011, dokładnie 16, ale niestety ta data jest już nieaktualna, a mnie został smutek i żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ...ja miałam na 12 stycznia...Groszkowa słonko widzę że ciężko to znosisz...ja też...tak strasznie się boję..19 października mam dostać @ i mogę się starać..i nie wiem ..boję się :( ściskam Cię bardzo mocnooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja teraz w październiku mam porobić podstawowe badania i chcę zacząc od listopada, ale im bliżej tym bardziej się boję o to że to wszystko się powtórzy, a ja tego nie zniosę :( ale musimy być dobrej myśli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa :) musimy wierzyć że to się nie powtórzy :) i będziemy się wpierać :) zaczynamy starania w podobnym czasie :) zobaczysz obydwie zobaczymy 2 kreseczki a potem opiszemy doświadczenia z sali porodowej :D ech ten czas tak zleciał..jak było daleko do starań to jakoś się trzymałam a teraz strach mnie paraliżuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie jakie badania masz porobić?? Mój ginekolog nic mi nie mówił o badaniach a może warto zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda9mama
Trzymam kciuki za was kochane, na pewno sie uda. Ja stracilam dziecko 3 lata temu ale nadrobilam straty i mam 2 corcie. Najwazniejsze to sie nie poddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa-współczuję bardzo-mój się tego dnia urodził;( Na pewno będziesz jeszcze mamą...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mi ginekolog powiedział, aby zrobić podstawowe badania takie jak: mocz, morfologia, cukier, cholesterol, trójglicerydy, tsh, kreatynine, mocznik, aby sprawdzić czy w ograniżmie nie ma świństw, no i brać kwas foliowy. Ja jeszcze dodatkowo biorę magnez z witaminą b6, zestaw witamin, omega 3 i piję nagietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda9mama :) my się na pewno nie poddamy :) :) ale człowiek tak bardzo się boi.. za dużo tego bólu psychicznego i fizycznego..ale trzeba wierzyć że nam się uda..dziękuję za kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszkowa chyba też sobie zrobię mocz i morfologię :) kwas foliowy łykam od sierpnia. Czytałam nasze forum i widziałam Twoje wpisy..słonko nie martw się nie jesteś sama...tak samo mam teraz lekkie załamanie..zawsze pod górkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to jest tak że nieszczęścia chodzą parami i teraz wszystko się psuje i nie idzie tak jak ma iść :( ale miejmy nadzieję że to wszystko minie i wyjdzie dla nas słońce :) jeszcze oczywiście teraz dieta bogata w owoce, warzywa i nabiał, zawsze była, ale teraz jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja @ mam dostać ok 12 - 14 października zobaczymy jaki teraz będzie 4 @, ostatni miałam masakryczny :O długi i bolesny, ale widocznie tak ma być i wszystko ma się oczyścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już straszę męża staraniami :D żebyśmy chociaż zaszły w ciążę szybciutko :) :) :) zobaczysz będziemy wspaniałymi mamami :) i pamiętaj nie dołuj się :) ja to wszystko przeżywam tak samo jak Ty więc nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż już nie może doczekać się intensywnych starań :D też chcielibyśmy szybko zajść w ciąże, gdyby się udało to na drugą rocznicę ślubu we wrześniu 2011 r. będzie nas 3, no chyba że będą bliźniaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty zaczynasz po 5@? Oj czytałam że strasznie cierpiałaś podczas 3 @ :( u mnie druga @ była najgorsza..aż mdlałam :( ale 3 już była całkiem całkiem to może 4 @ będzie też spoko a 5 @ nie dostanę :D ;) A wcześniej jakie miałaś? Lepiej że masz długie niż jakbyś miała króciutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźniaki hehe o rany to by było piękne :D mój to by chyba padł na zawał jakbym mu powiedziała że bliźniaki będą :D a u mnie jest to możliwe :) nie nastawiam się że uda się w pierwszym cyklu zajść po co się rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po 5 @ zaczynamy :) wiesz każdy był dłuższy i bardziej bolesny :( 1 @ dostałam po 32 dniach, 2 po 28, a 3 po 27 dniach, a od 25 miałam brązowe plamienia i straszne bóle brzucha :O ale dałam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NastoletniaMamusia:))
Przykro mi bardzo:( Ja mam 18 lat i 2 letnią Majkę. Sądzicie , że ze mną nie teges?? Wierzcie, ja tego nie chciałam. Ale jestem szczęśliwą mamusią! I na jednej Mai się nie skończy! :) Mam teraz już chłopaka, nie tatę Mai. Przykro mi najmocniej.. ale jeszcze urodzisz dzidziocha!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że dostałyśmy szybko @ :) niektóre dziewczyny mają problem po zabiegu i muszą wywoływać..także mamy choć tyle szczęścia że do nas przychodzą w miarę regularnie @ a to że są okropne ech no wszystko przetrzymamy nie? Masz rację najważniejsze by było zdrowe :) :) mnie męczą ostatnio znajomi, rodzina pytaniami: a kiedy się zaczynacie starać itd :O teraz wszyscy wiedzieli o ciąży a o następnej dowiedzą się jak zacznę 14 tydzień :D na pewno nie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na szczęście nie pytają, nie mają teraz odwagi i bardzo dobrze a ja nikomu nie będę mówiła dopiero jak będzie widać to wtedy się powie a tak to nie, a w którym tyg straciłaś? Ja w 11 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
współczuje..Nie wolno tracić nadziei....nie takie Cuda juz widziałam..:) I Trzeba wierzyć.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NastoletniaMamusia:)) dlaczego myślisz że z Tobą jest nie teges? Może faktycznie wcześnie zostałaś mamusią ale to nic złego. Dużo zdrówka dla Mai :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
współczuje..Nie wolno tracić nadziei....nie takie Cuda juz widziałam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie najważniejsze jest to że dostałyśmy i nie musiałyśmy wywoływa, ani nic takiego. Ja też się nie nastawiam, tylko będą intensywne starania :D co ma być to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NastoletniaMamusia:))
Niektórzy sądzą, że jestem głupia, nie teges, bo zostałam zgwałcona.. Dużo zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NastoletniaMamusia ważne że kochasz i jesteś troskliwą mamusią, ważne jest to że nie przerwałaś ciąży ani nie oddałaś dziecka, bo niektóre matki tak robią, całuski dla Ciebeie i Mai :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane nie uciekajcie wracajcie do nas czekam tam na was❤️dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×