Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bela_mi

jedno czy dwoje?

Polecane posty

czy slyszalyscie moze albo same tak mialyscie, ze na usg wychodzi jedno dziecko, a urodzily sie blizniaki?? wiem ze takie sytuacje sie zdarzaly kilka lat temu, a teraz?? jestem w 33 tc i ostatnio na usg wyszlo ze dzidzia wazy 1538g, a ja brzuchol mam ogromniasty , z wodami mam wszystko ok, dziecko rozwija sie prawidlowo, a ja polecialam 12 kg do przodu i tylko brzuch mi urosl bo chodze w jeansach sprzed ciazy (tylko sie nie zapinam, ale pod tunikami i tak nie widac :P) no i kurcze sie zastanawiiam skad taka waga, taki brzuch, a zoska taka mała :/ mozliwe jest zeby sie tak poprostu ulozyla, ze chce byc biżej swiata?? bo jak reka przejade po brzuchu to dokladnie ja czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2mama2
Waga na usg nie jest w pełni miarodajna. Być może Twoje dziecko jest większe, być może masz takie predyspozycje i genetyka. W to , że na usg lekarz nie zobaczyłby 2 dziecka (pewnie nie jednego usg) to nie wierze. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina07052010
a chodzisz do ginekologa czy okulisty w tej ciąży??????? no chyba przez 9 miesiecy na usg lekarz coś by zauważył nie sądzisz?? nie masz innych problemów, tylko stwarzasz sobie jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieźle, nieźle
to bardzo możliwe, że jesteś w ciąży z bliźniakami, albo nawet trojaczkami, może pozostała dwójka, jak tylko czuje, że zbliża się badanie usg chowa się za tym pierwszym i zawsze widzisz tylko jedno dziecko, specjalnie tak się układają, żeby nie było ich widać, zdarzają się przypadki wrednych dzieci od poczęcia, inna możliwość, że po prostu za dużo w p i e r d a l a s z w tej ciąży i się spasłaś jak świnia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×