Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sie dzieje w mojej glowie

czy niektorzy mysla... za duzo?

Polecane posty

Gość co sie dzieje w mojej glowie

Co o tym myślicie? Czy można myśleć za dużo? Co się dzieje w waszych głowach na codzień? Moim problemem jest moja wyobraźnia. Niejednokrotnie przed snem nawiedza mnie tysiące, miliony myśli. Ciężko mi je opanować, cieżko mi się uspokoić. Nie chodzi, że myślę o jakiś katastrofach, czy smierci. Ot. Myśli. Rózne. Zagmatwane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ...
ja tez tak mam, szczegolnie jak sie obudze w nocy o 3,4,5 to to nie moge spowrotem zasnac, mam gonitwe mysli, nachodza mnie wspomnienia, prowadze wyimaginowane rozmowy z roznymi ludzmi chcac im wytlumaczyc rozne sytuacje, ktore mnie denerwuja , czego tam nie ma :( nie moge zasnac czasem 2-3 godziny, a potem juz trzeba wstawac o 6, w pracy czlowiek nieprzytomny, depresja z niewyspania, i tak w kolko, potem ta depresja powoduje gonitwe zagmatwanych i pesymistycznych mysli w nocy. fak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×