Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kafeterianka252

22t.c. problem

Polecane posty

Gość Kafeterianka252

Hej, jestem w 22t.c. i od wczoraj dziwnie się czuję... Wieczorem bylo mi bardzo duszno, a teraz kreci mi sie w glowie, boli mnie kręgosłup i brzuch, jakbym miala @. Wczoraj mocno się denerwowałam... Boje sie trochę, nie wiem co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iść do lekarza lub do szpitala od razu!!!! jak ja się tak czułam w pierwszej ciąży w 21tc to się okazało że już mam 2,5cm rozwarcia więc lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
O ludzie a ja jestem sama w domu, zaraz musze wychodzić, czułaś się tak samo??? Bo też bardzo boję się ze to poród przedwczesny, mam takie złe przeczucia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
uuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ogólnie osłabiona byłam, słabe ruchy czułam, brzuch mnie pobolewał w dole i trochę krzyże i duszno mi strasznie było i tak na wszelki wypadek poszłam do lekarza a w sumie na pogotowie bo niedziela była i mnie do szpitala wysłali tam okazało się że jest rozwarcie i założyli mi szew mcdonaldsa i jakoś do 32tc dotrwałam więc na wszelki wypadek idz bo w ciąży lepiej iść 5000 razy nie potrzebnie do lekarza niż o raz za mało :) będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Tak się zestresowałam... zaraz do siostry zadzwonie ona doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na forum ani siostry pytać powinnaś tylko lecieć do lekarza bo jak pisałam lepiej 5000 razy za dużo niz o raz za mało z bólami w ciąży nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumba
Ja radzę od razu do szpitala... Bo jak coś się dzieje to i lekarz nie pomoże tylko do szpitala odeśle. I nie denerwuj się tylko spokojnie potuptusiaj na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłłoooo matko
czasami az mnie skreca jak czytam takie rzeczy. jak ja w ciazy mialam bole podbrzusza, w 34 sekundy polecialam do szpitala, a nie na forum pytania zadawalam!!! mysle,ze autorka oczekuje chociaz od jednej osoby, ze napisze,ze to normalne. jakby miala glowe na karku,zamiast wypisywac na forum czy wypytywac siostre o to, juz dawno bylaby na wizycie u swojego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Bez przesady, nie napisałam, że nic z tym nie zrobię. Bylam już u gina i kazał mi odpoczywać przez kilka dni i brać nospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×