Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mydło biały jeleń. Wasze opini

Biały jeleń- mydło. Wasze opinie.

Polecane posty

Gość gość
Mydła są super. bardzo delikatne , idealne dla wrażliwej cery. Niedawno wyszły dwie nowe serie mydeł bioomega i naturalnie, jak na razie wypróbowałam to z melisą i rozmarynem i jest super, fajnie odżywia. Znalazłam je na : http://www.maxdrogeria.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uzywam od 3 lat szarego mydla do mycia: 1 - twarzy - mam problematyczna cere i to mydlo idealnie sie do niej nadaje, nie podraznia, w ogole mleczek nie stosuje, demakijaz oczu tez robie szarym mydlem 2 - cipuchny - ginekolog mi tak doradzil jak sie spytalam co dobrego uzywac do mycia Ja kupuje opakowania 2 l, przelewam do mniejszego dozownika. Do ciala uzywam zelu bialego jelenia. Wlosy z kolei myje szamponem z biedronki - family splash - szampon rodzinny z pokrzywa. Krem do buzi tylko Bambino z cynkiem. Powiem tak: mam 26 lat i z kosmetykami mam do czynienia od 12. roku zycia. Zaczelo sie od wizyt u dermatologa, specjalne kremy na tradzik etc. Mnostwo aptecznych specyfikow wyprobowalam, na wlasna reke testowalam przerozne kremy, zele do mycia, szampony, podklady, korektory. Im starsza bylam, tym coraz bardziej przerzucalam sie na naturalne kosmetyki. Final jest taki, ze za zadne skarby nie zmienie szarego mydla i najtanszych szamponow na te reklamowane produkty. Wiecie jakie mam teraz milutkie wlosy po rocznym stosowaniu biedronkowego szamponu? Super sa. Jesli chodzi o podklad do buzi do uzywam tylko mineralnych Everyday Minerals Base. Tusz do rzes: miss sporty zolty - kosztuje z 12 zl a jest tak samo skuteczny jak te za 60-100 zl - wiem, mnostwo tuszy wyprobowalam. Dzieki temu nie wydaje majatku na kosmetyki, ale najwazniejsze jest to, ze z kazdego kosmetyku jestem w koncu zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2. Ja byłam zaskoczona jak Biały Jeleń rozszerzył asortyment produktów. Przez dłuższy czas używałam innych kosmetyków, z tego powodu, że jeszcze do niedawna kosmetyki BJ wciąż były mało dostępne w normalnych osiedlowych sklepach w mniejszych miejscowościach (takich jak moja). Teraz w ich asortymencie znajdują się te kosmetyki http://www.superkoszyk.pl/pol_m_BIALY-JELEN-2668.html fajnie by było gdyby jeszcze obok żeli do mycia twarzy, firma pomyślała o mleczku do mycia cery suchej i wrażliwej, wtedy każdy rodzaj cery miał by zmywacz, a ze ja taka cerę posiadam w okresie zimowym, to omijam wszelkie żele z daleka. Niestety nawet jak są delikatne to po kilku dniach w okresie zimowym rejestruje lekkie sciągnięcie i wysuszenie. Wypróbowałam klasyczne mydło w kostce to zwykle i wersje Premium. Zwykle ma charakterystyczny zapach, jak większość szarych mydeł, ale dla mojej skory było cudowne. To samo wersja Premium. Była mniej wydajna ( zwykła miała 200g , premium ma 100g) chodź może to wina mniejszej pojemności, ale miała przyjemny delikatny zapach. Oba mydła były cudowne dla mojej skory i nie miało dla mnie znaczenia że są produkowane na łoju zwierzęcym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bearta
Biały jeleń, to firma godna polecenia. Większość produktów, mam właśnie z jelenia, bo wiem, że są bezpieczne. A wygodnie mam bo wszystko kupuje na jednej stronce http://skarbynatury24.pl/14-bialy-jelen i oszczędzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo suchą cerę,mimo to raz dziennie,wieczorem zmywam twarz mydłem biały jeleń,po uprzednim zmyciu makijażu płynem miceralnym.Twarz odrobinę ściąga.Do kremu dodaję kilka kropli olejku.(arganowy,oliwa z oliwek)czy jaki kto tam ma.Jestem zadowolona.Drobne krostki znikneły,twarz gładka.Oby tak dalej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adams2016
To mydło jest okropne. Szczególnie mydło hipoalergiczne ma tendencje do tego, żeby się "zważyć". Dostaje wtedy konsystencji białka z kurzego jaja i nie namydla!. Pomimo tego, że data ważności to jeszcze ponad rok do przodu !!!!. Okropne. Nie wyobrażam sobie, żeby poważna, światowa firma kosmetyczna wypuszczała taki bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×