Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry3jestem

Praca Kraków mam już dośc

Polecane posty

Gość dobry3jestem
no i ważne pytańko - gdzie wy szukacie ? internet tylko ? bo chodzenie po firmach to jest jednak źle odbierane..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczyna mnie to nudzic....
przez neta,a le zawsze przez agencje posrednictwa znajdywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry3jestem
a jak to jest ztymi agencjami pośrednictwa pracy?? daje to coś? gdzie to sie rejerstrować? dzwonic czy przez neta?? help ludzie... bo desperacja mi się włączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioij
Masakra naprawdę z tą pracą studiuje myślę żeby zrobić jeszcze jakiegoś technika ale JAKIEGO żeby praca była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony 7009
Dobry - się nie dziw. W Krakowie zawsze było trudno ale ostatnio jakoś wyrobily się znajomości ludziom więc rzadko jest stanowisko na które ktoś nie miałby znajomego. Dodatkowo - to jest miasto które się zwija a nie rozwija. Jeżeli jesteś spoza Krakowa to spróbuj w rodzinnych stronach !!! To jest niedoceniane rozwiązanie. Nawet jak w Krakowie złapiesz pracę to i tak babcia będzie cię musiala finansować. Mój kolega 3 lata szukał i wyjechał do UE. Ja pierwszą pracę szukałem ponad 6 miesięcy, ale to było w dawnych czasach - jak mówię wtedy gdy było puste stanowisko ludzie nie mieli tylu znajomych żeby ich polecić. W urzędach to już na maksa liczą się znajomości!!!!!!!! co innego w zwykłych firmach. Tam często nie chce się ludziom nikogo polecać żeby potem nie odpowiadać. Jak już jesteś desperado maximato to spróbuj w outsourcingu - tam zawsze jest miejsce a kasa OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony 7009
poza tym się w GUPie zarejestruj i szukaj wszędzie - od badziewnych firm po lepsze. Wysyłaj gdziekolwiek aż znajdziesz amatora na siebie. Cała filozofia. Uzupełnieniem filozofii jest brak wymagań tzn. pracujesz za minimalną pensję. Tak wygląda życie po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry3jestem
outsourcing?? a co to? sorki ze pytam.. ale dopiero sie wgrywam na rynek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim x
Też ukończyłem administracje na UJ i wiem, że nic to nie daje niestety jak idzie o urzędy w Krakowie. Polecam szukać w innych dziedzinach, ja tak zacząłem robić, ja poszukuje pracy już ponad rok, a w międzyczasie łapie różne dorywcze prace, których nie wpisuje do Cv, bo z czegoś trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pmis
ja jestem na prawie w krk i tez nie mam pracy. Po studiach pracowalam w biurze nieruchomosci aby miec jakis grosz, ale moja szefowa to jedna wielka wyzyskiwaczka dlatego szybko stamtad zrezygnowalam. teraz co czlowiek na bezrobociu i szuka jakis dorywczych zajec aby miec za co przezyc. czasem 5 fakultetow nie wystraczy, czasem trzeba schowac ambicje do kieszeni aby cos osiagnac. nawet na poczcie polskiej mnie nie chca bo za wysokie wyksztalcenie wiec najlepiej otworzyc wlasny biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam ci dobrą radę. Żaden pracodawca nie zatrudni nikogo jeśli na nim nie będzie mógł zarobić!!!! Widocznie tak jest i z Tobą. Bo nieważne jakie się ma kwalifikacje tylko co potrafisz zrobić ażeby dzięki tobie pracodawca zarobił. I od tego zależny Twoje wynagrodzenie. Wszelkie dyplomy i papierki nic nie są warte i o niczym nie świadczą jeśli nie będzie miał z ciebie korzyści pracodawca. TO ŻELAZNA ZASADA. Dlatego czasami więcej zarabiają "nieuki" niż "wykształciuchy" bo są bardziej skuteczni w biznesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pmis Jeśli myślisz poważnie tak jak napisałeś to napisz do mnie emalia może dam ci jakiś pomysł z którego będziesz mógł skorzystać Pozdrawiam. BabaJaga tubabajaga@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry3jestem
hej wam... musze wam powiedziec ze - opuscilem KRAKOW i mieszkam w warszawie...:/ tak. tak.. wiadomo, tak sie to musiało skonczyc :( ale mam prace - i to jest plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiiii plisssssss teraz Ania
śledziłam twoje losy autorze .....no i gratuluje znalezienia pracy... Opowiedz jak ją znalazleś i gdzie pracujesz.W warszawie bez problemow znalazles pracę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiiii plisssssss teraz Ania
no chyba niezle w tej stolicy hehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba zaycznać od małych rzeczy żeby potem zdobyć więcej. Ja na studiach zatrudniłem się jako pomocnik w drukarni ellert pod Warszawą, ale postanowiłem zostać na dłużej- awansowałem, dostałem lepszą stawkę i teraz uważam, że była to dobra decyzja. Także małymi kroczkami do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiiiia
wpadaj pod stolicę, u nas w wiązownej w drukarni pracy móstwo potrzebne tylko ręce do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem z doświadczenia , że parę lat temu było ciężej w Krakowie o dobra pracę niż dzisiaj. Ale nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, bo np. programista albo księgowa ze znajomością języków obcych zawsze sobie poradzą, a humanistów na rynku pracy jest zbyt wielu. Bardzo wygodną wyszukiwarkę ofert pracy, znajdziecie chociażby poprzez ten serwis internetowy https://praca-krakow.net/oferty-pracy. Moim zdaniem dobrze wiedzieć co nieco o rynku pracy, jeśli rozważacie przeprowadzkę albo studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×