Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawidddd

agencja PZU

Polecane posty

Gość dawidddd

mam zamiar w mieście Chorzow owtorzyć punkt PZU mam pytanie do ludzi którzy znaja temat bądz taka agencje maja czy jest to opłacalny biznes ? Oferowałbym ubezpieczenia na zycie ,majątkowe , inwestycjne oraz OFE . Lokal posiadam na ruchliwej ulicy . Prosze o wasze zdanie na ten temat z góry dziekuje . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSISZ MIEĆ LICENCJE I zawrzeć układ z PZU na wykonanie tego co chcesz. Nie jest lekko, ale dasz rade.....zresztą w CHORZOWIE CHYBA SA JUŻ TAKIE PUNKTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś agentem
PZU? masz swiadomość jakie są prowizje, ile można zarobić na standardowych ubezpieczeniach typu obowiązkowe OC czy rolne? najpierw trzeba sie dowiedziec podstaw a potem otwioerac lokal, jesli nie jestes agentem, musisz zrobic szkolenie i zdac egzamin, najlepiej popracowac troche i nabyc praktyki a potem otwierac biznes na ktorym bedziesz sie znac bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidddd
wiem , wiem wszytsko licencje mam itd . W Chorzowie punkt PZU jest na jednym z osiedli ale jest spalony i głownie jest to biuro podróży.. Chorzów to bardzo duże miasto więc byle nie byly te agencje jedna na drugiej wiadomo że w takim mieście agencje są i to nie jedna ( nieuczciwy właściciel pobierał składki i nie oddawał do towarzystwa tylko brał do siebie) . Prowizje znam mój znajomy w PZU pracuje bardzo sobie chwali ... rolne zupełnie w dużym mieście mnie nie interesują więc nawet nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidddd
Licencja jest na stole jest juz do podpisania umowa agencyjna z tym że chce mieć swój lokal a nie byc agentem pracującym w terenie . Wiem jak wygladaja zarobki agentów tych dobrych srednich i słabych ale jeżeli chodzi o typowe małe agencje to nie mam dużego rozeznania bo ze znajomych w oddziale moim nikt takiej nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesteś agentem
to co innego :) masz licencje, znasz zarobki to działaj ! na początku oczywiscie nie bedzie kokosow i musisz zainwestowac w skuteczna reklame, ludzie musza sie przyzwyczaic do nowej agencji ale jesli obsluga bedzie sprawna, mila i kompetentna to jest szansa na zarobek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×