Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mila10025

chcę zdawać maturę rozszerzoną z chemii i biologii

Polecane posty

powiedzcie mi z czego i jak się uczyć. z biologii mam cały komplet książek wsip i zadania maturalne maturalnie że zdasz, ściagnięte arkusze, testy z chemii maturalnie, że zdasz, książki do lo operon, repetytorium z persony i w skrócie vademecum z greka. z biologią dam radę bo już pisałam i zdałam rozszerzoną, chcę podwyższyć wynik a z chemii pierwszy raz podchodzę i nie wiem jak i co, jakieś rady? tylko nie piszcie, że korki bo mnie i tak na nie nie stać. jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu doszłam do wniosku, że po techniku farmacji - aktualnie robię drugi rok - nie mam możliwości rozwoju - studiów licencjackich bo takiego czegoś nie ma pozostają pięcioletnie...chyba że zdałabym tak super ekstra maturę to oczywiście poszłabym na inny kierunek. w obecnej szkole mam jednak chemii trochę więc pocieszam się, że nie powinno być aż tak tragicznie. co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie, jest sens korepetycji z biologii? Bo chemia czy fizyka to już raczej potrzebne. :) Ale biologia? To bardziej zrozumienie... Można tylko w sprawie genetyki się skonsultować. Jak myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×